16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Семінар-тренінг «Впровадження Програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

12 січ. 2018
Семінар-тренінг для заступників директорів з виховної роботи закладів освіти міста

11 січня  Науково-методичним центром для заступників директорів з виховної роботи закладів освіти міста  було проведено семінар-тренінг з теми «Впровадження Програми  «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»,  яка рекомендована МОН України.  Заступники директорів з виховної роботи ознайомились з основними принципами і метою програми, опрацювали деякі вправи з неї, обговорили алгоритм її впровадження.

Методист НМЦ Павленко Т.М.