Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

Мета  заходу – ознайомлення  практичних психологів ЗЗСО, ЗДО, ЗПО з основними прийомами і техніками у використанні метафоричних асоціативних карт.

На майстер-класі були використані такі форми роботи як психотерапевтична сесія, відеоперегляди, полілог,  груповий аналіз та інші. Див. далі

Павленко Т.М. методист НМЦ