Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти

12 січ. 2018
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

Під керівництвом  Сєркової Н.О., завідувача  МПМПК,  та Добревої А.І., методиста НМЦ, розглянуто питання психолого-педагогічного супроводу підготовки учнів початкової школи  та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК.

Сєркова Н.О. надала присутнім рекомендації щодо підготовки документів учнів з ООП до МПМПК/ОПМПК і графік попередніх психолого-педагогічних вивчень дітей та учнів міською психолого-медико-педагогічною консультацією.

Завідувач  МПМПК Сєркова Н.О., методист НМЦ  Добрева А.І.