Вітаємо переможців

16 січ. 2018
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

Двоє учасників обласного етапу олімпіади з технічної праці отримали призові місця: Дерев’янко Владислав, учень 9-Б класу ЕНВК №1(учитель Нечаєнко О.Г.) посів перше місце, а Сальникова Ганна, учениця 11-Б класу ЕНВК №5 (учитель Ткаченко А.О.), отримала друге місце.

Із шести учасників обласної олімпіади з географії двоє учнів ЕЗОШ №2 отримали призові місця: Борисенко Тетяна, учениця 9-Б класу ЕЗОШ№2 отримала друге місце і Гончарук Світлана, учениця 10-А класу посіла третє місце. Обох дівчат до олімпіади готувала вчитель  географії Мірошник Т.О.

В олімпіаді з англійської мови брали участь п’ять учнів і  троє з них вибороли призові місця. Це Підошва Вадим, учень 11-А класу ЕЗОШ №2 (учитель Вітюгова В.І.), який посів друге місце. Маслюкова Амеліка, учениця 10-А класу ЕБГ «Гармонія»(вчитель Василевська Л.Г.) та  Харченко Валерія, учениця 11-А класу ЕНВК №1 (учитель Окопна Н.А.) посіли треті місця.  Щиро вітаємо переможців і їх педагогів! Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у навчанні, невичерпної енергії при здобутті нових знань.

Придчіна А.І., методист НМЦ