19 лист. 2018
Фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2019»
17 листопада 2018 року в спортивному комплексі Запорізького національного університету відбувся обласний фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2019» на Кубок ректора Запорізького національного університету.

Акція «Ні - насиллю!»
16.11.2018р. до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (18.11.2018) в закладах освіти міста проведена акція «Ні - насиллю!»

19 лист. 2018
Акція «Я відкритий до тебе»
З 12.11. по 16.11.2018 р. в закладах освіти міста пройшла акція «Я відкритий до тебе», присвячена дню толерантності.

16 лист. 2018
Педагогічна вітальня
15 листопада 2018 р. на базі ЕЗОШ №2 відбулася педагогічна вітальня "Мій урок - територія навичок 21 ст.".

16 лист. 2018
ІІ заняття Школи керівника ММО початкової ланки освіти
15.11.2018 на базі Науково-методичного центру проведено ІІ заняття Школи керівника ММО на тему «Ігрове моделювання. Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок» (LEGO)».

15 лист. 2018
Засідання ММО вихователів середніх груп
15 листопада 2018 року на базі ДНЗ №5 відбулося засідання ММО вихователів середніх груп з теми «Спілкування з однолітками - умова формування громадських якостей особистості дитини».

Вітаємо переможців

16 січ. 2018
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

Двоє учасників обласного етапу олімпіади з технічної праці отримали призові місця: Дерев’янко Владислав, учень 9-Б класу ЕНВК №1(учитель Нечаєнко О.Г.) посів перше місце, а Сальникова Ганна, учениця 11-Б класу ЕНВК №5 (учитель Ткаченко А.О.), отримала друге місце.

Із шести учасників обласної олімпіади з географії двоє учнів ЕЗОШ №2 отримали призові місця: Борисенко Тетяна, учениця 9-Б класу ЕЗОШ№2 отримала друге місце і Гончарук Світлана, учениця 10-А класу посіла третє місце. Обох дівчат до олімпіади готувала вчитель  географії Мірошник Т.О.

В олімпіаді з англійської мови брали участь п’ять учнів і  троє з них вибороли призові місця. Це Підошва Вадим, учень 11-А класу ЕЗОШ №2 (учитель Вітюгова В.І.), який посів друге місце. Маслюкова Амеліка, учениця 10-А класу ЕБГ «Гармонія»(вчитель Василевська Л.Г.) та  Харченко Валерія, учениця 11-А класу ЕНВК №1 (учитель Окопна Н.А.) посіли треті місця.  Щиро вітаємо переможців і їх педагогів! Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у навчанні, невичерпної енергії при здобутті нових знань.

Придчіна А.І., методист НМЦ