22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Вітаємо переможців

16 січ. 2018
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

Двоє учасників обласного етапу олімпіади з технічної праці отримали призові місця: Дерев’янко Владислав, учень 9-Б класу ЕНВК №1(учитель Нечаєнко О.Г.) посів перше місце, а Сальникова Ганна, учениця 11-Б класу ЕНВК №5 (учитель Ткаченко А.О.), отримала друге місце.

Із шести учасників обласної олімпіади з географії двоє учнів ЕЗОШ №2 отримали призові місця: Борисенко Тетяна, учениця 9-Б класу ЕЗОШ№2 отримала друге місце і Гончарук Світлана, учениця 10-А класу посіла третє місце. Обох дівчат до олімпіади готувала вчитель  географії Мірошник Т.О.

В олімпіаді з англійської мови брали участь п’ять учнів і  троє з них вибороли призові місця. Це Підошва Вадим, учень 11-А класу ЕЗОШ №2 (учитель Вітюгова В.І.), який посів друге місце. Маслюкова Амеліка, учениця 10-А класу ЕБГ «Гармонія»(вчитель Василевська Л.Г.) та  Харченко Валерія, учениця 11-А класу ЕНВК №1 (учитель Окопна Н.А.) посіли треті місця.  Щиро вітаємо переможців і їх педагогів! Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у навчанні, невичерпної енергії при здобутті нових знань.

Придчіна А.І., методист НМЦ