20 лют. 2018
День вшанування Героїв Небесної Сотні
20 лютого – пам’ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

19 лют. 2018
Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
З метою виявлення й розвитку обдарованої молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів 18 лютого 2018 року у місті Запоріжжі відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

19 лют. 2018
Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди важливого національного свята - Дня рідної мови, адже саме мова є основою духовного багатства та інтелектуального потенціалу нашого народу.

19 лют. 2018
Вітаємо з перемогою фіналістів Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище»
14-16 лютого 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м.Київ) відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету».

16 лют. 2018
Процедура реєстрації для участі в ЗНО на 2018 рік триває
Нагадуємо, що реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалась 6 лютого 2018 року і триватиме до 19 березня 2018 року.

16 лют. 2018
Хмарні технології в управлінні ЗПО
16.02.2018 відбувся семінар-практикум «Управління інформаційними потоками в ЗПО засобами Google-диску» . У заході взяли участь директори ЗПО та їх заступники.

Вітаємо переможців

16 січ. 2018
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

Двоє учасників обласного етапу олімпіади з технічної праці отримали призові місця: Дерев’янко Владислав, учень 9-Б класу ЕНВК №1(учитель Нечаєнко О.Г.) посів перше місце, а Сальникова Ганна, учениця 11-Б класу ЕНВК №5 (учитель Ткаченко А.О.), отримала друге місце.

Із шести учасників обласної олімпіади з географії двоє учнів ЕЗОШ №2 отримали призові місця: Борисенко Тетяна, учениця 9-Б класу ЕЗОШ№2 отримала друге місце і Гончарук Світлана, учениця 10-А класу посіла третє місце. Обох дівчат до олімпіади готувала вчитель  географії Мірошник Т.О.

В олімпіаді з англійської мови брали участь п’ять учнів і  троє з них вибороли призові місця. Це Підошва Вадим, учень 11-А класу ЕЗОШ №2 (учитель Вітюгова В.І.), який посів друге місце. Маслюкова Амеліка, учениця 10-А класу ЕБГ «Гармонія»(вчитель Василевська Л.Г.) та  Харченко Валерія, учениця 11-А класу ЕНВК №1 (учитель Окопна Н.А.) посіли треті місця.  Щиро вітаємо переможців і їх педагогів! Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у навчанні, невичерпної енергії при здобутті нових знань.

Придчіна А.І., методист НМЦ