Учнівські дослідження у проекті «Мій безпечний віртуальний світ»

9 лют. 2018
08.02.2018 Науково-методичним центром на базі ЕЗОШ№4 було проведено презентацію результатів роботи учнів у міському проекті «Мій безпечний віртуальний світ». У заході взяли участь: Цемко С.А., директор НМЦ, керівники ЗЗСО та їх заступники, соціальні педагоги, вчителі інформатики, представники учнівських команд, що брали участь у проекті.

Мета проекту оволодіння учнями, вчителями, батьками навичками критичного та безпечного застосування сучасних гаджетів для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією у реальних життєвих ситуаціях (на роботі, в публічному просторі та приватному спілкуванні), навичками безпеки в Інтернеті та кібербезпеці для створення острівця позитиву життєдіяльності мешканців міста.

Завдання для учнів: зрозуміти мету, визначити для себе цінність цього проекту, оцінити свої можливості ( що я знаю, що умію і як це допоможе людям), навчитися самому і навчити інших.

Ласкова Н.О., методист НМЦ