Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
18 вересня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Моделювання та розбір ситуацій з практики роботи».

Естафета психологічних здивувань.
18 вересня соціальні педагоги закладів освіти міста зібрались у Науково-методичному центрі для участі в естафеті психологічних здивувань з теми «Використання інтерактивних форм і методів у роботі соціального педагога», яку організував і провів сектор соціально-психологічної роботи.

19 жовт. 2018
Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

18 жовт. 2018
Семінар-практикум для вихователів молодших груп ЗДО
14 жовтня 2018 року для вихователів молодших груп ЗДО проведено семінар-практикум з теми “Інтеграція в дошкільній освіті” в розрізі роботи ММО вихователів молодших груп.

18 жовт. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи
18 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

18 жовт. 2018
Міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
17 жовтня 2018 року на базі ЕНВК №5 було проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

Учнівські дослідження у проекті «Мій безпечний віртуальний світ»

9 лют. 2018
08.02.2018 Науково-методичним центром на базі ЕЗОШ№4 було проведено презентацію результатів роботи учнів у міському проекті «Мій безпечний віртуальний світ». У заході взяли участь: Цемко С.А., директор НМЦ, керівники ЗЗСО та їх заступники, соціальні педагоги, вчителі інформатики, представники учнівських команд, що брали участь у проекті.

Мета проекту оволодіння учнями, вчителями, батьками навичками критичного та безпечного застосування сучасних гаджетів для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією у реальних життєвих ситуаціях (на роботі, в публічному просторі та приватному спілкуванні), навичками безпеки в Інтернеті та кібербезпеці для створення острівця позитиву життєдіяльності мешканців міста.

Завдання для учнів: зрозуміти мету, визначити для себе цінність цього проекту, оцінити свої можливості ( що я знаю, що умію і як це допоможе людям), навчитися самому і навчити інших.

Ласкова Н.О., методист НМЦ