20 лют. 2018
День вшанування Героїв Небесної Сотні
20 лютого – пам’ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

19 лют. 2018
Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
З метою виявлення й розвитку обдарованої молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів 18 лютого 2018 року у місті Запоріжжі відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

19 лют. 2018
Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди важливого національного свята - Дня рідної мови, адже саме мова є основою духовного багатства та інтелектуального потенціалу нашого народу.

19 лют. 2018
Вітаємо з перемогою фіналістів Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище»
14-16 лютого 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м.Київ) відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету».

16 лют. 2018
Процедура реєстрації для участі в ЗНО на 2018 рік триває
Нагадуємо, що реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалась 6 лютого 2018 року і триватиме до 19 березня 2018 року.

16 лют. 2018
Хмарні технології в управлінні ЗПО
16.02.2018 відбувся семінар-практикум «Управління інформаційними потоками в ЗПО засобами Google-диску» . У заході взяли участь директори ЗПО та їх заступники.

Учнівські дослідження у проекті «Мій безпечний віртуальний світ»

9 лют. 2018
08.02.2018 Науково-методичним центром на базі ЕЗОШ№4 було проведено презентацію результатів роботи учнів у міському проекті «Мій безпечний віртуальний світ». У заході взяли участь: Цемко С.А., директор НМЦ, керівники ЗЗСО та їх заступники, соціальні педагоги, вчителі інформатики, представники учнівських команд, що брали участь у проекті.

Мета проекту оволодіння учнями, вчителями, батьками навичками критичного та безпечного застосування сучасних гаджетів для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією у реальних життєвих ситуаціях (на роботі, в публічному просторі та приватному спілкуванні), навичками безпеки в Інтернеті та кібербезпеці для створення острівця позитиву життєдіяльності мешканців міста.

Завдання для учнів: зрозуміти мету, визначити для себе цінність цього проекту, оцінити свої можливості ( що я знаю, що умію і як це допоможе людям), навчитися самому і навчити інших.

Ласкова Н.О., методист НМЦ