22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Учнівські дослідження у проекті «Мій безпечний віртуальний світ»

9 лют. 2018
08.02.2018 Науково-методичним центром на базі ЕЗОШ№4 було проведено презентацію результатів роботи учнів у міському проекті «Мій безпечний віртуальний світ». У заході взяли участь: Цемко С.А., директор НМЦ, керівники ЗЗСО та їх заступники, соціальні педагоги, вчителі інформатики, представники учнівських команд, що брали участь у проекті.

Мета проекту оволодіння учнями, вчителями, батьками навичками критичного та безпечного застосування сучасних гаджетів для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією у реальних життєвих ситуаціях (на роботі, в публічному просторі та приватному спілкуванні), навичками безпеки в Інтернеті та кібербезпеці для створення острівця позитиву життєдіяльності мешканців міста.

Завдання для учнів: зрозуміти мету, визначити для себе цінність цього проекту, оцінити свої можливості ( що я знаю, що умію і як це допоможе людям), навчитися самому і навчити інших.

Ласкова Н.О., методист НМЦ