23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Classroom в ДНЗ №8

9 лют. 2018
09.02.2018 Науково-методичним центром було проведено навчальне заняття для адміністрації ДНЗ№8

Мета заняття: оптимізація процесу управління інформацією у закладі дошкільної освіти  засобами Google.

Директор ДНЗ№8 Шорш С.Л. успішно використовує хмарні сервіси в управлінні персоналом . Підтримують її в інновації і вихователі-методисти Бойко С.В. та Маякова І.В. Набуті навички дозволяють адміністрації  закладу дошкільної освіти  на практиці удосконалити роботу з персоналом щодо обміну, створення відповідної інформації засобами Google.

Адміністрація дитячого садочка відзначає високу зацікавленість вихователів  інновацією і приймає рішення щодо розширення кола користувачів для отримання  інформації про діяльність закладу.

На занятті розглядалася структура інформації віртуальної кімнати на платформі Classroom, способи доставки інформації до різних груп користувачів, здійснення контролю виконання та аналіз виконавської дисципліни персоналу.

Ласкова Н.О., методист НМЦ