Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

Classroom в ДНЗ №8

9 лют. 2018
09.02.2018 Науково-методичним центром було проведено навчальне заняття для адміністрації ДНЗ№8

Мета заняття: оптимізація процесу управління інформацією у закладі дошкільної освіти  засобами Google.

Директор ДНЗ№8 Шорш С.Л. успішно використовує хмарні сервіси в управлінні персоналом . Підтримують її в інновації і вихователі-методисти Бойко С.В. та Маякова І.В. Набуті навички дозволяють адміністрації  закладу дошкільної освіти  на практиці удосконалити роботу з персоналом щодо обміну, створення відповідної інформації засобами Google.

Адміністрація дитячого садочка відзначає високу зацікавленість вихователів  інновацією і приймає рішення щодо розширення кола користувачів для отримання  інформації про діяльність закладу.

На занятті розглядалася структура інформації віртуальної кімнати на платформі Classroom, способи доставки інформації до різних груп користувачів, здійснення контролю виконання та аналіз виконавської дисципліни персоналу.

Ласкова Н.О., методист НМЦ