14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Classroom в ДНЗ №8

9 лют. 2018
09.02.2018 Науково-методичним центром було проведено навчальне заняття для адміністрації ДНЗ№8

Мета заняття: оптимізація процесу управління інформацією у закладі дошкільної освіти  засобами Google.

Директор ДНЗ№8 Шорш С.Л. успішно використовує хмарні сервіси в управлінні персоналом . Підтримують її в інновації і вихователі-методисти Бойко С.В. та Маякова І.В. Набуті навички дозволяють адміністрації  закладу дошкільної освіти  на практиці удосконалити роботу з персоналом щодо обміну, створення відповідної інформації засобами Google.

Адміністрація дитячого садочка відзначає високу зацікавленість вихователів  інновацією і приймає рішення щодо розширення кола користувачів для отримання  інформації про діяльність закладу.

На занятті розглядалася структура інформації віртуальної кімнати на платформі Classroom, способи доставки інформації до різних груп користувачів, здійснення контролю виконання та аналіз виконавської дисципліни персоналу.

Ласкова Н.О., методист НМЦ