16 січ. 2019
Теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО
16.01.2019 року на базі ЕЗОШ№7 проведено теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО з теми: «Ділова гра як засіб активізації школярів у професійному самовизначенні».

16 січ. 2019
Методична мозаїка для педагогів закладів дошкільної освіти
15.01.2019 року Науково-методичним центром для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання «вихователь-методист» та кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» проведено методичну мозаїку з теми «Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку».

15 січ. 2019
Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії!
12 січня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якому брали участь троє учасників із ЗЗСО нашого міста.

14 січ. 2019
Фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2018»
Підведено підсумки обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2018», який тривав з 01.06.2018 по 10.12.2018 серед педагогічних працівників Запорізької області.

11 січ. 2019
Заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО
10 січня 2019 року на базі ДНЗ №15 відбулося друге заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти».

11 січ. 2019
Інструктивно-методична нарада заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
10 січня 2019 року в Науково-методичному центрі було проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, за участю директора ІРЦ Андрущенко О.О., методиста НМЦ Добревої А.І.

Шкільна футзальна ліга серед юнаків 5 класів

9 лют. 2018
З метою популяризації та розвитку футболу у місті, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, 06 та 08 лютого у спортивному залі Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 відбувся І (міський) етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» серед юнаків 5 класів.

В змаганнях  взяли участь шість команд ЗЗСО міста: ЕНВК №1, ЕБГ «Гармонія»,     ЕЗОШ №4, ЕНВК №5, ЕБЛ та ЕЗОШ №7. Команди зіграли груповий турнір за коловою системою. У результаті І місце виборола команда ЕНВК №5, ІІ місце посіла команда ЕБЛ, ІІІ місце -  команда ЕНВК №1. Команди, які посіли призові місця, були нагороджені медалями та кубками. Команда ЕНВК №5  братиме участь у регіональних змаганнях, які відбудуться в     м. Дніпро.

Вітаємо переможців  та бажаємо подальших перемог!

Цемко С.А., директор НМЦ