20 лют. 2018
День вшанування Героїв Небесної Сотні
20 лютого – пам’ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

19 лют. 2018
Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
З метою виявлення й розвитку обдарованої молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів 18 лютого 2018 року у місті Запоріжжі відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

19 лют. 2018
Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди важливого національного свята - Дня рідної мови, адже саме мова є основою духовного багатства та інтелектуального потенціалу нашого народу.

19 лют. 2018
Вітаємо з перемогою фіналістів Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище»
14-16 лютого 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м.Київ) відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету».

16 лют. 2018
Процедура реєстрації для участі в ЗНО на 2018 рік триває
Нагадуємо, що реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалась 6 лютого 2018 року і триватиме до 19 березня 2018 року.

16 лют. 2018
Хмарні технології в управлінні ЗПО
16.02.2018 відбувся семінар-практикум «Управління інформаційними потоками в ЗПО засобами Google-диску» . У заході взяли участь директори ЗПО та їх заступники.

Шкільна футзальна ліга серед юнаків 5 класів

9 лют. 2018
З метою популяризації та розвитку футболу у місті, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, 06 та 08 лютого у спортивному залі Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 відбувся І (міський) етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» серед юнаків 5 класів.

В змаганнях  взяли участь шість команд ЗЗСО міста: ЕНВК №1, ЕБГ «Гармонія»,     ЕЗОШ №4, ЕНВК №5, ЕБЛ та ЕЗОШ №7. Команди зіграли груповий турнір за коловою системою. У результаті І місце виборола команда ЕНВК №5, ІІ місце посіла команда ЕБЛ, ІІІ місце -  команда ЕНВК №1. Команди, які посіли призові місця, були нагороджені медалями та кубками. Команда ЕНВК №5  братиме участь у регіональних змаганнях, які відбудуться в     м. Дніпро.

Вітаємо переможців  та бажаємо подальших перемог!

Цемко С.А., директор НМЦ