22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Шкільна футзальна ліга серед юнаків 5 класів

9 лют. 2018
З метою популяризації та розвитку футболу у місті, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, 06 та 08 лютого у спортивному залі Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 відбувся І (міський) етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» серед юнаків 5 класів.

В змаганнях  взяли участь шість команд ЗЗСО міста: ЕНВК №1, ЕБГ «Гармонія»,     ЕЗОШ №4, ЕНВК №5, ЕБЛ та ЕЗОШ №7. Команди зіграли груповий турнір за коловою системою. У результаті І місце виборола команда ЕНВК №5, ІІ місце посіла команда ЕБЛ, ІІІ місце -  команда ЕНВК №1. Команди, які посіли призові місця, були нагороджені медалями та кубками. Команда ЕНВК №5  братиме участь у регіональних змаганнях, які відбудуться в     м. Дніпро.

Вітаємо переможців  та бажаємо подальших перемог!

Цемко С.А., директор НМЦ