Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
18 вересня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Моделювання та розбір ситуацій з практики роботи».

Естафета психологічних здивувань.
18 вересня соціальні педагоги закладів освіти міста зібрались у Науково-методичному центрі для участі в естафеті психологічних здивувань з теми «Використання інтерактивних форм і методів у роботі соціального педагога», яку організував і провів сектор соціально-психологічної роботи.

19 жовт. 2018
Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

18 жовт. 2018
Семінар-практикум для вихователів молодших груп ЗДО
14 жовтня 2018 року для вихователів молодших груп ЗДО проведено семінар-практикум з теми “Інтеграція в дошкільній освіті” в розрізі роботи ММО вихователів молодших груп.

18 жовт. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи
18 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

18 жовт. 2018
Міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
17 жовтня 2018 року на базі ЕНВК №5 було проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

Засідання ММО музичних керівників закладів дошкільної освіти

9 лют. 2018
08 лютого 2018 року на базі ДНЗ №14 відбулося засідання ММО музичних керівників з теми «Формування мобільності музичного керівника».

На теоретичній частині засідання Трембач О.В., музичний керівник ДНЗ №4, розкрила значення музичних ігор у розвитку музичних здібностей дітей дошкільного віку з точки зору методичного аспекту, ознайомила із авторською творчою грою "Хустинка" та показала способи її використання на музичних заняттях.

Під час опрацювання питання "Раціональне використання часу як складової професійного успіху", керівник ММО Гришукова Т.А. ознайомила присутніх з ефективними інструментами тайм-менеджменту "Правило 6-ти П", "Матриця Ейзенхауера", "Метод 5-ти пальців" та інше.

На практичній частині засідання в процесі групової роботи музичні керівники шляхом мозкового штурму розробили власні варіанти проведення музичної вправи Тютюнникової Т.Е. "Їхали ми, їхали", використовуючи прийоми діяльнісного підходу.

На виконання рекомендацій попереднього методичного об'єднання музичні керівники презентували власні мнемотаблиці для розучування тексту пісень з дітьми на заняттях.  Далі.

Середа Т.І., методист НМЦ