20 лют. 2018
День вшанування Героїв Небесної Сотні
20 лютого – пам’ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

19 лют. 2018
Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
З метою виявлення й розвитку обдарованої молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів 18 лютого 2018 року у місті Запоріжжі відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

19 лют. 2018
Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди важливого національного свята - Дня рідної мови, адже саме мова є основою духовного багатства та інтелектуального потенціалу нашого народу.

19 лют. 2018
Вітаємо з перемогою фіналістів Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище»
14-16 лютого 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м.Київ) відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету».

16 лют. 2018
Процедура реєстрації для участі в ЗНО на 2018 рік триває
Нагадуємо, що реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалась 6 лютого 2018 року і триватиме до 19 березня 2018 року.

16 лют. 2018
Хмарні технології в управлінні ЗПО
16.02.2018 відбувся семінар-практикум «Управління інформаційними потоками в ЗПО засобами Google-диску» . У заході взяли участь директори ЗПО та їх заступники.

Засідання ММО музичних керівників закладів дошкільної освіти

9 лют. 2018
08 лютого 2018 року на базі ДНЗ №14 відбулося засідання ММО музичних керівників з теми «Формування мобільності музичного керівника».

На теоретичній частині засідання Трембач О.В., музичний керівник ДНЗ №4, розкрила значення музичних ігор у розвитку музичних здібностей дітей дошкільного віку з точки зору методичного аспекту, ознайомила із авторською творчою грою "Хустинка" та показала способи її використання на музичних заняттях.

Під час опрацювання питання "Раціональне використання часу як складової професійного успіху", керівник ММО Гришукова Т.А. ознайомила присутніх з ефективними інструментами тайм-менеджменту "Правило 6-ти П", "Матриця Ейзенхауера", "Метод 5-ти пальців" та інше.

На практичній частині засідання в процесі групової роботи музичні керівники шляхом мозкового штурму розробили власні варіанти проведення музичної вправи Тютюнникової Т.Е. "Їхали ми, їхали", використовуючи прийоми діяльнісного підходу.

На виконання рекомендацій попереднього методичного об'єднання музичні керівники презентували власні мнемотаблиці для розучування тексту пісень з дітьми на заняттях.  Далі.

Середа Т.І., методист НМЦ