22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Засідання ММО музичних керівників закладів дошкільної освіти

9 лют. 2018
08 лютого 2018 року на базі ДНЗ №14 відбулося засідання ММО музичних керівників з теми «Формування мобільності музичного керівника».

На теоретичній частині засідання Трембач О.В., музичний керівник ДНЗ №4, розкрила значення музичних ігор у розвитку музичних здібностей дітей дошкільного віку з точки зору методичного аспекту, ознайомила із авторською творчою грою "Хустинка" та показала способи її використання на музичних заняттях.

Під час опрацювання питання "Раціональне використання часу як складової професійного успіху", керівник ММО Гришукова Т.А. ознайомила присутніх з ефективними інструментами тайм-менеджменту "Правило 6-ти П", "Матриця Ейзенхауера", "Метод 5-ти пальців" та інше.

На практичній частині засідання в процесі групової роботи музичні керівники шляхом мозкового штурму розробили власні варіанти проведення музичної вправи Тютюнникової Т.Е. "Їхали ми, їхали", використовуючи прийоми діяльнісного підходу.

На виконання рекомендацій попереднього методичного об'єднання музичні керівники презентували власні мнемотаблиці для розучування тексту пісень з дітьми на заняттях.  Далі.

Середа Т.І., методист НМЦ