16 січ. 2019
Теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО
16.01.2019 року на базі ЕЗОШ№7 проведено теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО з теми: «Ділова гра як засіб активізації школярів у професійному самовизначенні».

16 січ. 2019
Методична мозаїка для педагогів закладів дошкільної освіти
15.01.2019 року Науково-методичним центром для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання «вихователь-методист» та кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» проведено методичну мозаїку з теми «Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку».

15 січ. 2019
Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії!
12 січня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якому брали участь троє учасників із ЗЗСО нашого міста.

14 січ. 2019
Фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2018»
Підведено підсумки обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2018», який тривав з 01.06.2018 по 10.12.2018 серед педагогічних працівників Запорізької області.

11 січ. 2019
Заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО
10 січня 2019 року на базі ДНЗ №15 відбулося друге заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти».

11 січ. 2019
Інструктивно-методична нарада заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
10 січня 2019 року в Науково-методичному центрі було проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, за участю директора ІРЦ Андрущенко О.О., методиста НМЦ Добревої А.І.

Засідання ММО музичних керівників закладів дошкільної освіти

9 лют. 2018
08 лютого 2018 року на базі ДНЗ №14 відбулося засідання ММО музичних керівників з теми «Формування мобільності музичного керівника».

На теоретичній частині засідання Трембач О.В., музичний керівник ДНЗ №4, розкрила значення музичних ігор у розвитку музичних здібностей дітей дошкільного віку з точки зору методичного аспекту, ознайомила із авторською творчою грою "Хустинка" та показала способи її використання на музичних заняттях.

Під час опрацювання питання "Раціональне використання часу як складової професійного успіху", керівник ММО Гришукова Т.А. ознайомила присутніх з ефективними інструментами тайм-менеджменту "Правило 6-ти П", "Матриця Ейзенхауера", "Метод 5-ти пальців" та інше.

На практичній частині засідання в процесі групової роботи музичні керівники шляхом мозкового штурму розробили власні варіанти проведення музичної вправи Тютюнникової Т.Е. "Їхали ми, їхали", використовуючи прийоми діяльнісного підходу.

На виконання рекомендацій попереднього методичного об'єднання музичні керівники презентували власні мнемотаблиці для розучування тексту пісень з дітьми на заняттях.  Далі.

Середа Т.І., методист НМЦ