Вітаємо з перемогою

9 лют. 2018
2 лютого 2018 року проведено ІІІ (обласний) етап ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаємось ж, брати мої!» в номінаціях «Історія України і державотворення» та «Література»

В номінації «Історія України і державотворення» Богатирьов Роман, учень 8 класу  ЕБЛ (вчитель  Цьомко В.С.)  посів ІІ місце.

В  номінації «Література» до числа переможців увійшли  учні:

ІІ місце -  Старусєва Єлизавета,  учениця 9-А класу ЕБЛ  (вчитель Біда Ю.С.);

ІІІ місце - Заболотна Поліна,  учениця 10-А класу ЕНВК№1 (вчитель Передерій Л.В.);

ІІІ місце - Касай Ганна,   учениця 11-А класу ЕБЛ  (вчитель Бабаніна О.П.).

Щиро вітаємо переможців  та вчителів з перемогою, зичимо подальших творчих успіхів!

Глінська Т.В., методист НМЦ