20 лют. 2018
День вшанування Героїв Небесної Сотні
20 лютого – пам’ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

19 лют. 2018
Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
З метою виявлення й розвитку обдарованої молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів 18 лютого 2018 року у місті Запоріжжі відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

19 лют. 2018
Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди важливого національного свята - Дня рідної мови, адже саме мова є основою духовного багатства та інтелектуального потенціалу нашого народу.

19 лют. 2018
Вітаємо з перемогою фіналістів Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище»
14-16 лютого 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м.Київ) відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету».

16 лют. 2018
Процедура реєстрації для участі в ЗНО на 2018 рік триває
Нагадуємо, що реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалась 6 лютого 2018 року і триватиме до 19 березня 2018 року.

16 лют. 2018
Хмарні технології в управлінні ЗПО
16.02.2018 відбувся семінар-практикум «Управління інформаційними потоками в ЗПО засобами Google-диску» . У заході взяли участь директори ЗПО та їх заступники.

Вітаємо з перемогою

9 лют. 2018
2 лютого 2018 року проведено ІІІ (обласний) етап ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаємось ж, брати мої!» в номінаціях «Історія України і державотворення» та «Література»

В номінації «Історія України і державотворення» Богатирьов Роман, учень 8 класу  ЕБЛ (вчитель  Цьомко В.С.)  посів ІІ місце.

В  номінації «Література» до числа переможців увійшли  учні:

ІІ місце -  Старусєва Єлизавета,  учениця 9-А класу ЕБЛ  (вчитель Біда Ю.С.);

ІІІ місце - Заболотна Поліна,  учениця 10-А класу ЕНВК№1 (вчитель Передерій Л.В.);

ІІІ місце - Касай Ганна,   учениця 11-А класу ЕБЛ  (вчитель Бабаніна О.П.).

Щиро вітаємо переможців  та вчителів з перемогою, зичимо подальших творчих успіхів!

Глінська Т.В., методист НМЦ