.
 
.






Новини


22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Всі новини

Вітаємо з перемогою

9 лют. 2018
2 лютого 2018 року проведено ІІІ (обласний) етап ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаємось ж, брати мої!» в номінаціях «Історія України і державотворення» та «Література»

        В номінації «Історія України і державотворення» Богатирьов Роман, учень 8 класу  ЕБЛ (вчитель  Цьомко В.С.)  посів ІІ місце.

         В  номінації «Література» до числа переможців увійшли  учні:

 ІІ місце -  Старусєва Єлизавета,  учениця 9-А класу ЕБЛ  (вчитель Біда Ю.С.);

ІІІ місце - Заболотна Поліна,  учениця 10-А класу ЕНВК№1 (вчитель Передерій Л.В.);

ІІІ місце - Касай Ганна,   учениця 11-А класу ЕБЛ  (вчитель Бабаніна О.П.).               

 

Щиро вітаємо переможців  та вчителів з перемогою, зичимо подальших творчих успіхів!

Глінська Т.В., методист НМЦ