Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

14 лют. 2018
Учні закладів загальної середньої освіти нашого міста продовжують виборювати призові місця на обласних олімпіадах.

Двоє із чотирьох учасників олімпіади «Юні знавці Біблії» отримали треті місця: Воронцова Діана, учениця 5-Б класу ЕБГ «Гармонія» (учитель Єгембердінова О.О.)  та  Гордієнко Єлизавета, учениця  10-Б класу ЕНВК №1 (учитель Лохвицький В.В.). У олімпіаді з екології дві учениці ЕБГ «Гармонія» отримали треті місця: Масич Ірина, учениця 10-А  класу (учитель Коток Л.М.)  та  Громовик Марія учениця 11-А  класу (учитель Шпигун Л.І.). Тріумфально пройшла для команди учасників із нашого міста олімпіада з інформаційних технологій, адже із дванадцяти учасників десять учнів посіли призові місця! Дев’ять із них - учні  Енергодарського багатопрофільного ліцею. Перші місця отримали Дудко Катерина, учениця 11-А класу( учитель Дятлова О.А.) та Депенчук Марія, учениця 9-А класу (учитель Дятлова О.А.). Друге місце посіла  Малахова Катерина, учениця 9-Б класу (учитель Легка Ю.М.). Треті місця вибороли  Марініч Олеся, учениця 9-А класу (учитель Легка Ю.М.), Маркова Юлія учениця 9-Б класу (учитель Легка Ю.М.), Скопіна Олександра, учениця 10-Б класу (учитель Дятлова О.А.), Пшенічніков Данило, учень 11-Б класу (учитель Дятлова О.А.), Дзюбенко Даниїл, учень 8-Б класу (учитель Перерва С.В.,  Малицький Денис, учень 8-А класу (учитель Легка Ю.М.), а також  Фоменко Ліна, учениця 10-Б класу ЕНВК №1 (учитель Ройко О.В.). Бажаємо учням невичерпної енергії при здобутті нових знань, а їх педагогам висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю.

Придчіна А.І., методист НМЦ