13 квіт. 2017

V міський турнір юних істориків

12 квітня 2017 року у актовій залі ЕБГ «Гармонія» відбувся V міський турнір юних істориків, який був присвячений 100-річчю початку Української революції 1917-1921рр..
10 квіт. 2017

Конкурс проводиться з метою інформування широкої педагогічної громадськості про діяльність учнівського самоврядування в закладах освіти, поширення інноваційного педагогічного досвіду, виявлення найбі

Розпочався міський професійний конкурс «Кращий заступник директора з виховної роботи»
10 квіт. 2017

Міський конкурс «Кращий клас року»

Розпочався фінальний етап міського конкурсу «Кращий клас року».
7 квіт. 2017

Відкритий конкурс «Будь інженером-2017»

З метою підвищення зацікавленості учнів старших класів до базових предметів інженерних напрямків та профорієнтаційної роботи Радою молодих спеціалістів ВП ЗАЕС в співпраці з Науково-методичним центром управління освіти проведено шостий відкритий конкурс «Будь інженером» серед учнів 10-х класів навчальних закладів міста Енергодара.
7 квіт. 2017

Практикум для практичних психологів ДНЗ

6 квітня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів практикум для практичних психологів ДНЗ з теми «Професіоналізм практичного психолога у використанні технік і прийомів роботи з педагогами і батьками».

«День без конфліктів».

6 квітня в усіх навчальних закладах міста пройшла психологічна акція «День без конфліктів».
6 квіт. 2017

Тренінг для соціальних педагогів ДНЗ, ЗНЗ «Шлях до себе».

06.04.2017 року методистом ССПР НМЦ було проведено тренінг для соціальних педагогів міста "Шлях до себе".
6 квіт. 2017

Золото енергодарських «Олімпійських лелеченят»!

06 квітня 2017 року у місті Запоріжжі в спортивному комплексі ВАТ «Запоріжсталь» вже традиційно пройшли змагання III (обласного) етапу Всеукраїнського фізкультурно-спортивного масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».
6 квіт. 2017

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

06 квітня 2017 року на базі Енергодарської загальноосвітньої школи №2 відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.
6 квіт. 2017

Благодійна акція «Великодній кошик солдату»

В навчальних закладах міста розпочалася благодійна акція «Великодній кошик солдату».