13 квіт. 2020

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок-2020»

«Моральний вчинок» - так називається Всеукраїнський конкурс, який щорічно проводиться серед учнів та студентів закладів освіти всіх рівнів.
13 квіт. 2020

ІМІ Оголошує конкурс "Лови КОРОНАфейк"

Час на карантині можна використати з користю. Не лише учні можуть спробувати взяти участь у конкурсі, а й вчителі, батьки!
10 квіт. 2020

Опитування щодо дистанційного навчання учнів під час карантину

Державна служба якості освіти України проводить онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання учнів під час карантину.
9 квіт. 2020

Результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»

Завершився ІІ-й (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»! Він став значним стимулом і ресурсом самовдосконалення бібліотекарів закладів освіти міста Енергодара.

Відбулося дистанційне засідання ММО

З 03 по 09 квітня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів мистецтва та образотворчого мистецтва на тему: «Шляхи формування та удосконалення професійної компетентності педагога. (керівник ММО – Радєва С.В., методист – Терпімова В.М.).

Вітаємо переможців!

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
7 квіт. 2020

Педагогічний вернісаж вчителів фізики та астрономії

Запрошуємо освітян міста до педагогічного вернісажу ММО вчителів фізики та астрономії, який створений у віртуальному форматі, в рамках підведення підсумків роботи над науково-методичною проблемною темою «Реалізація компетентнісно-діяльнісного підходу до навчання фізики та астрономії в контексті впровадження сучасних інноваційних технологій».
6 квіт. 2020

Підсумки міської онлайн Виставки-конкурсу

Науково-методичним центром управління освіти з 17.02.2020 до 31.03.2020 проведено міську онлайн виставку-конкурс педагогічних технологій «Калейдоскоп освітянських ідей».
6 квіт. 2020

Онлайн конференція ММО вчителів хімії

06.04.2020 о 10.00 відбулась онлайн конференція для членів ММО вчителів хімії з питань використання сервісів дистанційного навчання.
3 квіт. 2020

Обласний фестиваль – конкурс писанок «Писанковий рай»

У березні учні та вихованці закладів освіти готувалися до цікавої події: обласного фестивалю писанок «Писанковий рай», який відбувається щорічно напередодні Великодня.