28 вер. 2017

Початок роботи міської Школи становлення педагогічної майстерності

27.09.2017 року в Науково – методичному центрі управління освіти пройшло перше заняття міської Школи становлення педагогічної майстерності
26 вер. 2017

Cтарт проекту “Мій безпечний віртуальний світ”

26.09.2017 в Науково-методичному центрі відбулося спільне засідання ММО соціальних педагогів та вчителів інформатики міста в рамках якого відбувся старт міського проекту “Мій безпечний віртуальний світ”.
26 вер. 2017

Засідання Науково –методичної ради НМЦ

26 вересня 2017 року відбулось чергове засідання Науково - методичної ради Науково-методичного центру управління освіти.
22 вер. 2017

Семінар для вихователів-методистів ДНЗ "Мнемотехніка: технологія ефективного засвоєння інформації"

22 вересня 2017 року для вихователів-методистів ДНЗ міста згідно з планом Науково-методичного центру проведено теоретичний семінар з теми: «Мнемотехніка: технологія ефективного засвоєння інформації в сучасній освіті» (за матеріалами авторського семінару Г.Чепурного)
22 вер. 2017

Інструктивно – методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи

21 вересня в Науково-методичному центрі відбулась інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів міста.
22 вер. 2017

Патріотичний проект «Мир в твоїх долонях»

Так назвали свій творчий проект лідери учнівського самоврядування навчальних закладів міста, який присвятили Міжнародному дню миру.
22 вер. 2017

Благодійна акція «Залізний мільйон»

21 вересня 2017 року відбулася зустріч представників учнівського самоврядування навчальних закладів міста та волонтерів міської громадської організації «Передова».
22 вер. 2017

Засідання професійного клубу «Психея»

21 вересня Науково-методичним центром проведено засідання професійного клубу практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ «Психея» з теми «Вихід із зони комфорту як умова розвитку особистості».

Всесвітній День миру

21 вересня, з ініціативи Науково-методичного центру, в навчальних закладах міста відбулися заходи, присвячені Всесвітньому Дню миру.
21 вер. 2017

Тренінг для соціальних педагогів ДНЗ, ЗНЗ з теми: «Протидія булінгу в дитячому середовищі».

21.09.2017 року в Науково – методичному центрі відбувся тренінг для соціальних педагогів ДНЗ, ЗНЗ з теми: «Протидія булінгу в дитячому середовищі».