Семінари для директорів ЗЗСО та ЗПО

№ з/п Назва семінару Відповідальні Для перегляду
2019-2020 н.р.
2

Онлайн семінар-практикум для директорів ЗЗСО, ЗПО. ТЕМА: «КЛІПОВЕ МИСЛЕННЯ» СУЧАСНИХ УЧНІВ ТА МОЖЛИВОСТІ ЙОГО КОРИГУВАННЯ В ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ»

Дмитренко Л.А.
1 Міська  Креатив-лабораторія управлінця  ЗЗСО, ЗПО «Реалізація діяльнісного підходу до навчання та виховання шляхом використання інноваційних технологій» Дмитренко Л.А.
2018-2019 н.р.
2

Семінар-практикум «Міжнародна співпраця закладів освіти - невід'ємний складник інноваційного розвитку освіти м.Енергодара»

1