19 лист. 2019
Літературно-музична світлиця «Запоріжжя цвіте талантами»
19 листопада 2019 року, у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проведено літературно-музичну світлицю «Запоріжжя цвіте талантами».

19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

Дошкільна освіта

Сторінка сайту "Дошкільна освіта" вміщує інформацію з питань нормативного та методичного забезпечення педагогічної діяльності фахівців ДНЗ з огляду на вимоги "Базового компонента дошкільної освіти" та інноваційних технологій.

У данному  розділі можна знайти: нормативні документи МОН України, які регламентують діяльність дошкільного навчального закладу (закони, накази); інструктивно-методичні листи, рекомендації МОН України щодо підвищення якості дошкільної освіти та професійної компетентності педагогів,  накази щодо проведення фахових конкурсів, положення, плани роботи ММО педагогів-дошкільників, матеріали школи педдагогічної майстерності та інших методичних заходів.

Інформація розрахована на вихователів-методистів ДНЗ, керівників ММО та інших педагогів ДНЗ.

З метою забезпечення методичного супроводу  створено Веб-ресурс  «Дошкільник».

№

Назва  матеріалів

Для перегляду

2019-2020 н.р.
4 методичний діалог Методичний діалог з теми «Забезпечення наступності змісту освіти між дошкільною та початковою ланкою в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»
3 арт-студія Арт-студія «Мистецтво опішнянського розпису» (для вихователів ЗДО).
2   Результати роботи міської творчої групи  Експериментально-дослідницька діяльність з дітьми перед шкільного віку з живою природою» (ІІ рік роботи)
1 ворк-шоп

Ворк-шоп для вихователів старших і середніх груп ЗДО з теми «Інтеграція художньої праці та анімації в розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку».

2018-2019 н.р.

8 клуб Клуб веселих і кмітливих для вихователів ЗДО
7 арт-студія Арт-студія «Дивосвіт косівської кераміки» для молодих вихователів
6 майстер-клас Майстер-клас ранкової зустрічі: «Доброго ранку, чомусики!»
5 методична мозаїка Методична мозаїка з теми "Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку" для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання “вихователь-методист”
4 нарада Організаційно-інструктивна нарада вихователів-методистів ЗДО
3 теоретичний семінар Теоретичний семінар «Основи проведення ранкових зустрічей» для вихователів груп передшкільного віку ЗДО
2 семінар - практикум Семінар-практикум з теми «Формування національної свідомості дошкільників засобами синтезу мистецтв»  для вихователів груп передшкільного віку ЗДО