Дошкільна освіта

Сторінка сайту "Дошкільна освіта" вміщує інформацію з питань нормативного та методичного забезпечення педагогічної діяльності фахівців ДНЗ з огляду на вимоги "Базового компонента дошкільної освіти" та інноваційних технологій.

У данному  розділі можна знайти: нормативні документи МОН України, які регламентують діяльність дошкільного навчального закладу (закони, накази); інструктивно-методичні листи, рекомендації МОН України щодо підвищення якості дошкільної освіти та професійної компетентності педагогів,  накази щодо проведення фахових конкурсів, положення, плани роботи ММО педагогів-дошкільників, матеріали школи педдагогічної майстерності та інших методичних заходів.

Інформація розрахована на вихователів-методистів ДНЗ, керівників ММО та інших педагогів ДНЗ.

З метою забезпечення методичного супроводу  створено Веб-ресурс  «Дошкільник».

Назва  матеріалів

Для перегляду

2019-2020 н.р.
10 конкурс

Міський конкурс театрального мистецтва дітей дошкільного віку

9 семінар-практикум Модернізація управлінської діяльності в умовах освітніх змін
8 методична олімпіада Методична олімпіада «Сучасні підходи до організації життєдіяльності дітей у закладах дошкільної освіти» для вихователів ЗДО, що атестуються на вищу категорію та присвоєння педагогічного звання "вихователь-методист»
6 семінар

Семінар-практикум вихователів середніх та старших груп ЗДО з теми: «Мультибус як засіб розвитку творчих здібностей та формування навичок ефективної взаємодії дітей старшого дошкільного ввіку»

5 методичний діалог Методичний діалог вихователів-методистів ЗДО та заступників директорів ЗЗСО, які опікуються початковою ланкою з теми «Забезпечення наступності змісту освіти між дошкільною та початковою ланкою в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».
4 методичний діалог Методичний діалог з теми «Забезпечення наступності змісту освіти між дошкільною та початковою ланкою в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»
3 арт-студія Арт-студія «Мистецтво опішнянського розпису» (для вихователів ЗДО).
2   Результати роботи міської творчої групи  Експериментально-дослідницька діяльність з дітьми перед шкільного віку з живою природою» (ІІ рік роботи)
1 ворк-шоп

Ворк-шоп для вихователів старших і середніх груп ЗДО з теми «Інтеграція художньої праці та анімації в розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку».

2018-2019 н.р.

8 клуб Клуб веселих і кмітливих для вихователів ЗДО
7 арт-студія Арт-студія «Дивосвіт косівської кераміки» для молодих вихователів
6 майстер-клас Майстер-клас ранкової зустрічі: «Доброго ранку, чомусики!»
5 методична мозаїка Методична мозаїка з теми "Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку" для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання “вихователь-методист”
4 нарада Організаційно-інструктивна нарада вихователів-методистів ЗДО
3 теоретичний семінар Теоретичний семінар «Основи проведення ранкових зустрічей» для вихователів груп передшкільного віку ЗДО
2 семінар - практикум Семінар-практикум з теми «Формування національної свідомості дошкільників засобами синтезу мистецтв»  для вихователів груп передшкільного віку ЗДО