Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
18 вересня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Моделювання та розбір ситуацій з практики роботи».

Естафета психологічних здивувань.
18 вересня соціальні педагоги закладів освіти міста зібрались у Науково-методичному центрі для участі в естафеті психологічних здивувань з теми «Використання інтерактивних форм і методів у роботі соціального педагога», яку організував і провів сектор соціально-психологічної роботи.

19 жовт. 2018
Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

18 жовт. 2018
Семінар-практикум для вихователів молодших груп ЗДО
14 жовтня 2018 року для вихователів молодших груп ЗДО проведено семінар-практикум з теми “Інтеграція в дошкільній освіті” в розрізі роботи ММО вихователів молодших груп.

18 жовт. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи
18 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

18 жовт. 2018
Міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
17 жовтня 2018 року на базі ЕНВК №5 було проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

Дошкільна освіта

Сторінка сайту "Дошкільна освіта" вміщує інформацію з питань нормативного та методичного забезпечення педагогічної діяльності фахівців ДНЗ з огляду на вимоги "Базового компонента дошкільної освіти" та інноваційних технологій.

У данному  розділі можна знайти: нормативні документи МОН України, які регламентують діяльність дошкільного навчального закладу (закони, накази); інструктивно-методичні листи, рекомендації МОН України щодо підвищення якості дошкільної освіти та професійної компетентності педагогів,  накази щодо проведення фахових конкурсів, положення, плани роботи ММО педагогів-дошкільників, матеріали школи педдагогічної майстерності та інших методичних заходів.

Інформація розрахована на вихователів-методистів ДНЗ, керівників ММО та інших педагогів ДНЗ.

З метою забезпечення методичного супроводу  створено Веб-ресурс  «Дошкільник».

№

Назва  матеріалів

Для перегляду

1 закон Закон України «Про освіту» від 05.09.2017  № 2145-VIII
2 наказ Наказ   Міністерства освіти і науки України  від 20 грудня 1993 року № 455 «Про Типові правила внутрішнього розпорядку для працівників державних навчально-виховних закладів»
3 наказ Наказ Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року № 930 «Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників»
4 постанова

Постанова Кабінету Міністрів України  від 12 березня 2003 року № 305 «Про затвердження «Положення про дошкільний навчальний заклад»

2017-2018 н.р.
12 нарада Інструктивно-методична нарада для вихователів-методистів  ЗДО міста "Про роботу методичної служби щодо  організації та супроводу здобувачів освіти КПК з використанням цифрових  технологій”, підготовку і участь педагогів ЗДО у міських та обласних конкурсах,   та  проведення   заходів до Дня народження Т.Г. Шевченка ".
11 конкурс Міський огляд-конкурс «Краща групова кімната дошкільного навчального закладу» у номінації «Групова кімната раннього віку»
10 теоретичний семінар

Теоретичний семінар для вихователів ЗДО міста з теми “Лялька-персона - чому не дидактична лялька?”

9 семінар-практикум Семінар-практикум для вихователів ЗДО за темою: «Формування національної свідомості засобами синтезу мистецтв України».
8 майстер-кла Майстер-клас  для педагогів ЗДО міста з теми «Як влаштувати дітям казку»
7 лист МОНУ Лист  МОНУ від 11.10.2017 №1/9-546 "Методичні рекомендації щодо взаємодії закладів дошкільної освіти з батьками вихованців"
6 план

Плани міських методичних об‘єднань педагогів ДНЗ на 2017-2018 н.р.

5 накази

Накази управління освіти щодо регламентації методичної роботи ДНЗ протягом 2017-2018 н.р.

4 семінар

Теоретичний семінар для вихователів-методистів ДНЗ міста з теми: «Мнемотехніка: технологія ефективного засвоєння інформації в сучасній освіті» (за матеріалами авторського семінару Г.Чепурного).

3 довідка Довідка  на науково-методичну раду Науково-методичного центру: «Про результати роботи щодо формування мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку в ДНЗ №10»
1 нарада

Інструктивно-методична нарада для керівників міських методичних об‘єднань педагогів дошкільних навчальних закладів з теми  «Підготовка та проведення серпневих засідань ММО» (23.1)

Семінари для педагогічних працівників ЗДО