16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Дошкільна освіта

Сторінка сайту "Дошкільна освіта" вміщує інформацію з питань нормативного та методичного забезпечення педагогічної діяльності фахівців ДНЗ з огляду на вимоги "Базового компонента дошкільної освіти" та інноваційних технологій.

У данному  розділі можна знайти: нормативні документи МОН України, які регламентують діяльність дошкільного навчального закладу (закони, накази); інструктивно-методичні листи, рекомендації МОН України щодо підвищення якості дошкільної освіти та професійної компетентності педагогів,  накази щодо проведення фахових конкурсів, положення, плани роботи ММО педагогів-дошкільників, матеріали школи педдагогічної майстерності та інших методичних заходів.

Інформація розрахована на вихователів-методистів ДНЗ, керівників ММО та інших педагогів ДНЗ.

З метою забезпечення методичного супроводу  створено Веб-ресурс  «Дошкільник».

№

Назва  матеріалів

Для перегляду

1 закон Закон України «Про освіту» від 05.09.2017  № 2145-VIII
2 наказ Наказ   Міністерства освіти і науки України  від 20 грудня 1993 року № 455 «Про Типові правила внутрішнього розпорядку для працівників державних навчально-виховних закладів»
3 наказ Наказ Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року № 930 «Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників»
4 постанова

Постанова Кабінету Міністрів України  від 12 березня 2003 року № 305 «Про затвердження «Положення про дошкільний навчальний заклад»

2017-2018 н.р.
11 конкурс Міський огляд-конкурс «Краща групова кімната дошкільного навчального закладу» у номінації «Групова кімната раннього віку»
10 теоретичний семінар

Теоретичний семінар для вихователів ЗДО міста з теми “Лялька-персона - чому не дидактична лялька?”

9 семінар-практикум Семінар-практикум для вихователів ЗДО за темою: «Формування національної свідомості засобами синтезу мистецтв України».
8 майстер-кла Майстер-клас  для педагогів ЗДО міста з теми «Як влаштувати дітям казку»
7 лист МОНУ Лист  МОНУ від 11.10.2017 №1/9-546 "Методичні рекомендації щодо взаємодії закладів дошкільної освіти з батьками вихованців"
6 план

Плани міських методичних об‘єднань педагогів ДНЗ на 2017-2018 н.р.

5 накази

Накази управління освіти щодо регламентації методичної роботи ДНЗ протягом 2017-2018 н.р.

4 семінар

Теоретичний семінар для вихователів-методистів ДНЗ міста з теми: «Мнемотехніка: технологія ефективного засвоєння інформації в сучасній освіті» (за матеріалами авторського семінару Г.Чепурного).

3 довідка Довідка  на науково-методичну раду Науково-методичного центру: «Про результати роботи щодо формування мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку в ДНЗ №10»
1 нарада

Інструктивно-методична нарада для керівників міських методичних об‘єднань педагогів дошкільних навчальних закладів з теми  «Підготовка та проведення серпневих засідань ММО» (23.1)

Семінари для педагогічних працівників ЗДО