31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Дошкільна освіта

Сторінка сайту "Дошкільна освіта" вміщує інформацію з питань нормативного та методичного забезпечення педагогічної діяльності фахівців ДНЗ з огляду на вимоги "Базового компонента дошкільної освіти" та інноваційних технологій.

У данному  розділі можна знайти: нормативні документи МОН України, які регламентують діяльність дошкільного навчального закладу (закони, накази); інструктивно-методичні листи, рекомендації МОН України щодо підвищення якості дошкільної освіти та професійної компетентності педагогів,  накази щодо проведення фахових конкурсів, положення, плани роботи ММО педагогів-дошкільників, матеріали школи педдагогічної майстерності та інших методичних заходів.

Інформація розрахована на вихователів-методистів ДНЗ, керівників ММО та інших педагогів ДНЗ.

З метою забезпечення методичного супроводу  створено Веб-ресурс  «Дошкільник».

№

Назва  матеріалів

Для перегляду

2019-2020 н.р.
8 методична олімпіада Методична олімпіада «Сучасні підходи до організації життєдіяльності дітей у закладах дошкільної освіти» для вихователів ЗДО, що атестуються на вищу категорію та присвоєння педагогічного звання "вихователь-методист» (перехід на блог за посиланням
6 семінар

Семінар-практикум вихователів середніх та старших груп ЗДО з теми: «Мультибус як засіб розвитку творчих здібностей та формування навичок ефективної взаємодії дітей старшого дошкільного ввіку»

5 методичний діалог Методичний діалог вихователів-методистів ЗДО та заступників директорів ЗЗСО, які опікуються початковою ланкою з теми «Забезпечення наступності змісту освіти між дошкільною та початковою ланкою в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».
4 методичний діалог Методичний діалог з теми «Забезпечення наступності змісту освіти між дошкільною та початковою ланкою в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»
3 арт-студія Арт-студія «Мистецтво опішнянського розпису» (для вихователів ЗДО).
2   Результати роботи міської творчої групи  Експериментально-дослідницька діяльність з дітьми перед шкільного віку з живою природою» (ІІ рік роботи)
1 ворк-шоп

Ворк-шоп для вихователів старших і середніх груп ЗДО з теми «Інтеграція художньої праці та анімації в розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку».

2018-2019 н.р.

8 клуб Клуб веселих і кмітливих для вихователів ЗДО
7 арт-студія Арт-студія «Дивосвіт косівської кераміки» для молодих вихователів
6 майстер-клас Майстер-клас ранкової зустрічі: «Доброго ранку, чомусики!»
5 методична мозаїка Методична мозаїка з теми "Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку" для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання “вихователь-методист”
4 нарада Організаційно-інструктивна нарада вихователів-методистів ЗДО
3 теоретичний семінар Теоретичний семінар «Основи проведення ранкових зустрічей» для вихователів груп передшкільного віку ЗДО
2 семінар - практикум Семінар-практикум з теми «Формування національної свідомості дошкільників засобами синтезу мистецтв»  для вихователів груп передшкільного віку ЗДО