24 квіт. 2018
Дні психології
З 16 по 25 квітня в закладах освіти міста традиційно були проведені різноманітні психологічні заходи в рамках Днів психології.

24 квіт. 2018
Міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки - 2018» для дітей дошкільного віку
Щовесни у нашому місті демонструють свій талант дошкільнята. 24 квітня 2018 року Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради проведено міський конкурс дитячої музичної творчості «Веселі нотки», в якому взяли участь діти 10 закладів дошкільної освіти.

20 квіт. 2018
Обласні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат.
19-20.04.2018 відбулися змагання з баскетболу в залік 72-ї обласної Спартакіади школярів.

20 квіт. 2018
Зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних
20 квітня 2018 року на базі Енергодарської загальноосвітньої школи №2 відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

20 квіт. 2018
Урочисті збори, присвячені Дню психолога.
19 квітня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулись урочисті збори, присвячені Дню психолога.

19 квіт. 2018
Обласний семінар-квест для вчителів-філологів
18.04.2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся обласний семінар-квест на тему: «Розкриття потенціалу міжпредметних зв`язків для формування ключових компетентностей школярів в умовах концепції «Нова українська школа».

Інформаційно-методичні рекомендації

На даній сторінці розміщено інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення творчих  конкурсів. У розділі можна знайти інформацію про критерії оцінювання творчих робіт, зразки оформлення  паспортів творчих робіт та заявок на участь у конкурсах.

Матеріали

Методичні рекомендації щодо  проведення міського КВК

Методичні рекомендації щодо проведення міського етапу обласного  конкурсу дитячих малюнків  «Мирний атом в долонях людини»

Міський конкурс «Лідер року - 2018»

Міський етап Обласного фестивалю писанок «Писанковий рай»

Програма проведення міського етапу обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Програма проведення міського етапу обласної  виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання  «Перші кроки технічної творчості»