Інформаційно-методичні рекомендації

На даній сторінці розміщено інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення творчих  конкурсів. У розділі можна знайти інформацію про критерії оцінювання творчих робіт, зразки оформлення  паспортів творчих робіт та заявок на участь у конкурсах.

Матеріали

2019-2020 н.р.

Рекомендації щодо оформлення та подання підсумкових матеріалів на міський методичний івент

ПРОГРАМА  проведення міського етапу обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Інформаційно – методичні рекомендації  щодо проведення міського конкурсу відеороликів  «НУШ в дії»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо організації та проведення міського  етапу  Всеукраїнської виставки-конкурсу з  декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  «Знай і люби свій край»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо підготовки та проведення міського конкурсу виховних проєктів «#ДобраСправа»

Інформаційно – методичні рекомендації  щодо проведення міського конкурсу малюнків «Місто мого дитинства»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2020»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

Інформаційно – методичні рекомендації  щодо проведення міського фестивалю авторської поезії «Струни душі»

Інформаційно – методичні рекомендації  щодо проведення міського конкурсу відеороликів   «Місто, в якому ми живемо»

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо проведення у 2019 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у закладах освіти м. Енергодар

Інформаційно-методичні матеріали щодо проведення І-го  (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020»

2018-2019 н.р.

ПРОГРАМА проведення міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо організації та проведення міського  етапу  Всеукраїнської виставки – конкурсу з  декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  «Знай і люби свій край."

Інформаційно-методичні рекомендації  щодо міського етапу обласного фестивалю-огляду  «Таланти твої, Запорізький краю!»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників  закладів позашкільної освіти «Джерело творчості»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія»

Регламент міської конференції учнівської молоді «Мій рідний край»

Методичні рекомендації щодо  проведення міського літературного фестивалю "Струни душі"

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

2017-2018 н.р.

Методичні рекомендації щодо  проведення міського КВК

Методичні рекомендації щодо проведення міського етапу обласного  конкурсу дитячих малюнків  «Мирний атом в долонях людини»

Міський конкурс «Лідер року - 2018»

Міський етап Обласного фестивалю писанок «Писанковий рай»

Програма проведення міського етапу обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Програма проведення міського етапу обласної  виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання  «Перші кроки технічної творчості»