19 лист. 2018
Фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2019»
17 листопада 2018 року в спортивному комплексі Запорізького національного університету відбувся обласний фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2019» на Кубок ректора Запорізького національного університету.

Акція «Ні - насиллю!»
16.11.2018р. до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (18.11.2018) в закладах освіти міста проведена акція «Ні - насиллю!»

19 лист. 2018
Акція «Я відкритий до тебе»
З 12.11. по 16.11.2018 р. в закладах освіти міста пройшла акція «Я відкритий до тебе», присвячена дню толерантності.

16 лист. 2018
Педагогічна вітальня
15 листопада 2018 р. на базі ЕЗОШ №2 відбулася педагогічна вітальня "Мій урок - територія навичок 21 ст.".

16 лист. 2018
ІІ заняття Школи керівника ММО початкової ланки освіти
15.11.2018 на базі Науково-методичного центру проведено ІІ заняття Школи керівника ММО на тему «Ігрове моделювання. Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок» (LEGO)».

15 лист. 2018
Засідання ММО вихователів середніх груп
15 листопада 2018 року на базі ДНЗ №5 відбулося засідання ММО вихователів середніх груп з теми «Спілкування з однолітками - умова формування громадських якостей особистості дитини».

Інформаційно-методичні рекомендації

На даній сторінці розміщено інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення творчих  конкурсів. У розділі можна знайти інформацію про критерії оцінювання творчих робіт, зразки оформлення  паспортів творчих робіт та заявок на участь у конкурсах.

Матеріали

2018-2019 н.р.

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія»

Регламент міської конференції учнівської молоді «Мій рідний край»

Методичні рекомендації щодо  проведення міського літературного фестивалю "Струни душі"

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

2017-2018 н.р.

Методичні рекомендації щодо  проведення міського КВК

Методичні рекомендації щодо проведення міського етапу обласного  конкурсу дитячих малюнків  «Мирний атом в долонях людини»

Міський конкурс «Лідер року - 2018»

Міський етап Обласного фестивалю писанок «Писанковий рай»

Програма проведення міського етапу обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Програма проведення міського етапу обласної  виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання  «Перші кроки технічної творчості»