19 лист. 2019
Літературно-музична світлиця «Запоріжжя цвіте талантами»
19 листопада 2019 року, у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проведено літературно-музичну світлицю «Запоріжжя цвіте талантами».

19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

Інформаційно-методичні рекомендації

На даній сторінці розміщено інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення творчих  конкурсів. У розділі можна знайти інформацію про критерії оцінювання творчих робіт, зразки оформлення  паспортів творчих робіт та заявок на участь у конкурсах.

Матеріали

2019-2020 н.р.

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

Інформаційно – методичні рекомендації  щодо проведення міського фестивалю авторської поезії «Струни душі»

Інформаційно – методичні рекомендації  щодо проведення міського конкурсу відеороликів   «Місто, в якому ми живемо»

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо проведення у 2019 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у закладах освіти м. Енергодар

Інформаційно-методичні матеріали щодо проведення І-го  (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020»

2018-2019 н.р.

ПРОГРАМА проведення міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо організації та проведення міського  етапу  Всеукраїнської виставки – конкурсу з  декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  «Знай і люби свій край."

Інформаційно-методичні рекомендації  щодо міського етапу обласного фестивалю-огляду  «Таланти твої, Запорізький краю!»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників  закладів позашкільної освіти «Джерело творчості»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія»

Регламент міської конференції учнівської молоді «Мій рідний край»

Методичні рекомендації щодо  проведення міського літературного фестивалю "Струни душі"

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

2017-2018 н.р.

Методичні рекомендації щодо  проведення міського КВК

Методичні рекомендації щодо проведення міського етапу обласного  конкурсу дитячих малюнків  «Мирний атом в долонях людини»

Міський конкурс «Лідер року - 2018»

Міський етап Обласного фестивалю писанок «Писанковий рай»

Програма проведення міського етапу обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Програма проведення міського етапу обласної  виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання  «Перші кроки технічної творчості»