31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Інформаційно-методичні рекомендації

На даній сторінці розміщено інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення творчих  конкурсів. У розділі можна знайти інформацію про критерії оцінювання творчих робіт, зразки оформлення  паспортів творчих робіт та заявок на участь у конкурсах.

Матеріали

2019-2020 н.р.

ПРОГРАМА  проведення міського етапу обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Інформаційно – методичні рекомендації  щодо проведення міського конкурсу відеороликів  «НУШ в дії»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо організації та проведення міського  етапу  Всеукраїнської виставки-конкурсу з  декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  «Знай і люби свій край»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо підготовки та проведення міського конкурсу виховних проєктів «#ДобраСправа»

Інформаційно – методичні рекомендації  щодо проведення міського конкурсу малюнків «Місто мого дитинства»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2020»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

Інформаційно – методичні рекомендації  щодо проведення міського фестивалю авторської поезії «Струни душі»

Інформаційно – методичні рекомендації  щодо проведення міського конкурсу відеороликів   «Місто, в якому ми живемо»

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо проведення у 2019 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у закладах освіти м. Енергодар

Інформаційно-методичні матеріали щодо проведення І-го  (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020»

2018-2019 н.р.

ПРОГРАМА проведення міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо організації та проведення міського  етапу  Всеукраїнської виставки – конкурсу з  декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  «Знай і люби свій край."

Інформаційно-методичні рекомендації  щодо міського етапу обласного фестивалю-огляду  «Таланти твої, Запорізький краю!»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників  закладів позашкільної освіти «Джерело творчості»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія»

Регламент міської конференції учнівської молоді «Мій рідний край»

Методичні рекомендації щодо  проведення міського літературного фестивалю "Струни душі"

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення міського етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

2017-2018 н.р.

Методичні рекомендації щодо  проведення міського КВК

Методичні рекомендації щодо проведення міського етапу обласного  конкурсу дитячих малюнків  «Мирний атом в долонях людини»

Міський конкурс «Лідер року - 2018»

Міський етап Обласного фестивалю писанок «Писанковий рай»

Програма проведення міського етапу обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Програма проведення міського етапу обласної  виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання  «Перші кроки технічної творчості»