16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Інклюзивна освіта

Мета інклюзії в освіті полягає у ліквідації соціальної ізольованості (виключення), що є наслідком негативного ставлення до поняття різноманітності. Відправною точкою цього поняття є переконання, що освіта є одним із основоположних прав людини і основою для більш справедливого суспільства.

В основу інклюзивної освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію учнів, але в той же час створює відповідні умови для отримання якісної освіти для таких дітей. Інклюзивна освіта визнає, що всі діти можуть повноцінно навчатися, а їх відмінні особливості гідні поваги та є джерелом навчального досвіду для усіх учасників навчально-виховного процесу.

Нормативно-правова база

Навчальні програми

На громадські обговорення винесли

проект переліку осіб з особливими