19 лист. 2018
Фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2019»
17 листопада 2018 року в спортивному комплексі Запорізького національного університету відбувся обласний фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2019» на Кубок ректора Запорізького національного університету.

Акція «Ні - насиллю!»
16.11.2018р. до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (18.11.2018) в закладах освіти міста проведена акція «Ні - насиллю!»

19 лист. 2018
Акція «Я відкритий до тебе»
З 12.11. по 16.11.2018 р. в закладах освіти міста пройшла акція «Я відкритий до тебе», присвячена дню толерантності.

16 лист. 2018
Педагогічна вітальня
15 листопада 2018 р. на базі ЕЗОШ №2 відбулася педагогічна вітальня "Мій урок - територія навичок 21 ст.".

16 лист. 2018
ІІ заняття Школи керівника ММО початкової ланки освіти
15.11.2018 на базі Науково-методичного центру проведено ІІ заняття Школи керівника ММО на тему «Ігрове моделювання. Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок» (LEGO)».

15 лист. 2018
Засідання ММО вихователів середніх груп
15 листопада 2018 року на базі ДНЗ №5 відбулося засідання ММО вихователів середніх груп з теми «Спілкування з однолітками - умова формування громадських якостей особистості дитини».

Інклюзивна освіта

Мета інклюзії в освіті полягає у ліквідації соціальної ізольованості (виключення), що є наслідком негативного ставлення до поняття різноманітності. Відправною точкою цього поняття є переконання, що освіта є одним із основоположних прав людини і основою для більш справедливого суспільства.

В основу інклюзивної освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію учнів, але в той же час створює відповідні умови для отримання якісної освіти для таких дітей. Інклюзивна освіта визнає, що всі діти можуть повноцінно навчатися, а їх відмінні особливості гідні поваги та є джерелом навчального досвіду для усіх учасників навчально-виховного процесу.

Нормативно-правова база

Навчальні програми

На громадські обговорення винесли

проект переліку осіб з особливими

освітніми потребами

Як говорити з дітьми про інклюзію?

Сім тематичних відео

Корисні матеріали з інклюзивної освіти