22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Інклюзивна освіта

Мета інклюзії в освіті полягає у ліквідації соціальної ізольованості (виключення), що є наслідком негативного ставлення до поняття різноманітності. Відправною точкою цього поняття є переконання, що освіта є одним із основоположних прав людини і основою для більш справедливого суспільства.

В основу інклюзивної освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію учнів, але в той же час створює відповідні умови для отримання якісної освіти для таких дітей. Інклюзивна освіта визнає, що всі діти можуть повноцінно навчатися, а їх відмінні особливості гідні поваги та є джерелом навчального досвіду для усіх учасників навчально-виховного процесу.

Нормативно-правова база

Навчальні програми

На громадські обговорення винесли

проект переліку осіб з особливими

освітніми потребами

Як говорити з дітьми про інклюзію?

Сім тематичних відео

Корисні матеріали з інклюзивної освіти