16 січ. 2019
Теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО
16.01.2019 року на базі ЕЗОШ№7 проведено теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО з теми: «Ділова гра як засіб активізації школярів у професійному самовизначенні».

16 січ. 2019
Методична мозаїка для педагогів закладів дошкільної освіти
15.01.2019 року Науково-методичним центром для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання «вихователь-методист» та кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» проведено методичну мозаїку з теми «Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку».

15 січ. 2019
Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії!
12 січня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якому брали участь троє учасників із ЗЗСО нашого міста.

14 січ. 2019
Фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2018»
Підведено підсумки обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2018», який тривав з 01.06.2018 по 10.12.2018 серед педагогічних працівників Запорізької області.

11 січ. 2019
Заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО
10 січня 2019 року на базі ДНЗ №15 відбулося друге заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти».

11 січ. 2019
Інструктивно-методична нарада заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
10 січня 2019 року в Науково-методичному центрі було проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, за участю директора ІРЦ Андрущенко О.О., методиста НМЦ Добревої А.І.

Постійно діючі семінари

На даній сторінці  розміщено  перелік  категорій педагогів, для яких організовано проведення постійно діючих та поточних семінарів  для різних категорій працівників освіти.

Із  наведеного переліку можна здійснити переходи  до тематики  семінарів та їх матеріалів.

Інформація сторінки розрахована  на керівників ЗЗСО, ЗДО, ЗПО, на заступників директорів з НВР, НМР, ВР, вихователів-методистів ЗДО, керівників ММО, педагогів, психологів та соціальних педагогів.

Консультаційний пункт Науково-методичного центру  2018-2019 н.р.

Категорія педагогічних працівників

Керівник

Ресурси

Для керівників ЗЗСО, ЗПО

Цемко С.А., директор НМЦ,
Дмитренко Л.А., методист НМЦ

Для заступників  директорів з НВР ЗЗСО та ЗПО

Дмитренко Л.А.,

методист НМЦ

3 Для управлінців з ІКТ Ласкова Н.О, методист НМЦ
4  Для заступників  директорів з навчально-виховної роботи з питань початкової освіти. Добрева А.І., методист НМЦ

Для заступників  директорів з ВР.

Терпімова В.М., методист НМЦ

Для педагогів-організаторів.

Терпімова В.М., методист НМЦ

Для практичних психологів та соціальних  педагогів.

Павленко Т.М., методист НМЦ

Для завідувачів, вихователів-методистів  ЗДО.

Середа Т.І., методист НМЦ

Для бібліотекарів  навчальних закладів.

Холодуліна Н.І., методист НМЦ

10  Семінари для педагогічних працівників різних категорій.  Методисти НМЦ