Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

Постійно діючі семінари

На даній сторінці  розміщено  перелік  категорій педагогів, для яких організовано проведення постійно діючих та поточних семінарів  для різних категорій працівників освіти.

Із  наведеного переліку можна здійснити переходи  до тематики  семінарів та їх матеріалів.

Інформація сторінки розрахована  на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, на заступників директорів з НВР, НМР, ВР, вихователів-методистів ДНЗ, керівників ММО, педагогів, психологів та соціальних педагогів.

Консультаційний пункт Науково-методичного центру  2018-2019 н.р.

Категорія педагогічних працівників

Керівник

Ресурси

Для керівників ЗНЗ, ПНЗ.

Цемко С.А., директор НМЦ,
Дмитренко Л.А., методист НМЦ

Для заступників  директорів з НВР ЗНЗ та ПНЗ

Дмитренко Л.А.,

методист НМЦ

3 Для управлінців з ІКТ Ласкова Н.О, методист НМЦ
4  Для заступників  директорів з навчально-виховної роботи з питань початкової освіти. Добрева А.І., методист НМЦ

Для заступників  директорів з ВР.

Терпімова В.М., методист НМЦ

Для педагогів-організаторів.

Терпімова В.М., методист НМЦ

Для практичних психологів та соціальних  педагогів.

Павленко Т.М., методист НМЦ

Для завідувачів, вихователів-методистів  ДНЗ.

Середа Т.І., методист НМЦ

Для бібліотекарів  навчальних закладів.

Холодуліна Н.І., методист НМЦ

10  Семінари для педагогічних працівників різних категорій.  Методисти НМЦ