31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Постійно діючі семінари

На даній сторінці  розміщено  перелік  категорій педагогів, для яких організовано проведення постійно діючих та поточних семінарів  для різних категорій працівників освіти.

Із  наведеного переліку можна здійснити переходи  до тематики  семінарів та їх матеріалів.

Інформація сторінки розрахована  на керівників ЗЗСО, ЗДО, ЗПО, на заступників директорів з НВР, НМР, ВР, вихователів-методистів ЗДО, керівників ММО, педагогів, психологів та соціальних педагогів.

Консультаційний пункт Науково-методичного центру  2019-2020 н.р.

Категорія педагогічних працівників

Керівник

Ресурси

Для керівників ЗЗСО, ЗПО

Цемко С.А., директор НМЦ,
Дмитренко Л.А., методист НМЦ

Для заступників  директорів з НВР ЗЗСО та ЗПО

Дмитренко Л.А.,

методист НМЦ

3 Для управлінців з ІКТ Ласкова Н.О, методист НМЦ
4  Для заступників  директорів з навчально-виховної роботи з питань початкової освіти. Стьопіна І.А., методист НМЦ

Для заступників  директорів з ВР.

Терпімова В.М., методист НМЦ

Для практичних психологів та соціальних  педагогів.

Павленко Т.М., методист НМЦ

Для завідувачів, вихователів-методистів  ЗДО.

Середа Т.І., методист НМЦ

Для бібліотекарів  навчальних закладів.

Басіч А.С., методист НМЦ

9  Семінари для педагогічних працівників різних категорій.  Методисти НМЦ