16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Постійно діючі семінари

На даній сторінці  розміщено  перелік  категорій педагогів, для яких організовано проведення постійно діючих та поточних семінарів  для різних категорій працівників освіти.

Із  наведеного переліку можна здійснити переходи  до тематики  семінарів та їх матеріалів.

Інформація сторінки розрахована  на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, на заступників директорів з НВР, НМР, ВР, вихователів-методистів ДНЗ, керівників ММО, педагогів, психологів та соціальних педагогів.

Консультаційний пункт Науково-методичного центру  2017-2018  року

Категорія педагогічних працівників

Керівник

Ресурси

Для керівників ЗНЗ, ПНЗ.

Цемко С.А., директор НМЦ,
Дмитренко Л.А., методист НМЦ

Для заступників  директорів з НВР ЗНЗ та ПНЗ

Дмитренко Л.А.,

методист НМЦ

3 Для управлінців з ІКТ Ласкова Н.О, методист НМЦ
4  Для заступників  директорів з навчально-виховної роботи з питань початкової освіти. Добрева А.І., методист НМЦ

Для заступників  директорів з ВР.

Терпімова В.М., методист НМЦ

Для педагогів-організаторів.

Терпімова В.М., методист НМЦ

Для соціальних  педагогів.

Андрущенко О.О., методист НМЦ

Для практичних психологів.

Павленко Т.М., методист НМЦ

Для завідувачів, вихователів-методистів  ДНЗ.

Середа Т.І., методист НМЦ

Для бібліотекарів  навчальних закладів.

Холодуліна Н.І., методист НМЦ

11  Семінари для педагогічних працівників різних категорій.  Методисти НМЦ