22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Постійно діючі семінари

На даній сторінці  розміщено  перелік  категорій педагогів, для яких організовано проведення постійно діючих та поточних семінарів  для різних категорій працівників освіти.

Із  наведеного переліку можна здійснити переходи  до тематики  семінарів та їх матеріалів.

Інформація сторінки розрахована  на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, на заступників директорів з НВР, НМР, ВР, вихователів-методистів ДНЗ, керівників ММО, педагогів, психологів та соціальних педагогів.

Консультаційний пункт Науково-методичного центру  2017-2018 н.р.

Категорія педагогічних працівників

Керівник

Ресурси

Для керівників ЗНЗ, ПНЗ.

Цемко С.А., директор НМЦ,
Дмитренко Л.А., методист НМЦ

Для заступників  директорів з НВР ЗНЗ та ПНЗ

Дмитренко Л.А.,

методист НМЦ

3 Для управлінців з ІКТ Ласкова Н.О, методист НМЦ
4  Для заступників  директорів з навчально-виховної роботи з питань початкової освіти. Добрева А.І., методист НМЦ

Для заступників  директорів з ВР.

Терпімова В.М., методист НМЦ

Для педагогів-організаторів.

Терпімова В.М., методист НМЦ

Для соціальних  педагогів.

Андрущенко О.О., методист НМЦ

Для практичних психологів.

Павленко Т.М., методист НМЦ

Для завідувачів, вихователів-методистів  ДНЗ.

Середа Т.І., методист НМЦ

Для бібліотекарів  навчальних закладів.

Холодуліна Н.І., методист НМЦ

11  Семінари для педагогічних працівників різних категорій.  Методисти НМЦ