16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Міська проблемна тема

На даній сторінці розміщено інформацію щодо роботи Науково-методичного центру управління  освіти над міською науково-методичною проблемною темою  «Реалізація діяльнісного підходу до навчання та виховання шляхом використання інноваційних технологій з метою формування життєво компетентнісної особистості» 2015-2020 рр.

У розділі можна знайти: Програму роботи над науково-методичною темою педагогічних працівників міста та матеріали щодо  її реалізації.

Інформація сторінки розрахована  на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ,  заступників директорів з НВР,НМР, ВР, вихователів-методистів ДНЗ, керівників ММО та інших педагогічних працівників.

№ з/п Назва матеріалів Для перегляду
2015-2020 р.р.
1 Програма роботи над єдиною науково - методичною проблемною темою педагогічних працівників міста Енергодара
2 Інформація про роботу навчальних закладів міста над науково - методичною проблемною темою