19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

14 лист. 2019
ХХ міська науково-практична конференція учнів-членів МАН України
13 листопада 2019 року відбулася ХХ міська науково-практична конференція, як І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Міська проблемна тема

На даній сторінці розміщено інформацію щодо роботи Науково-методичного центру управління  освіти над міською науково-методичною проблемною темою  «Реалізація діяльнісного підходу до навчання та виховання шляхом використання інноваційних технологій з метою формування життєво компетентнісної особистості» 2015-2020 рр.

У розділі можна знайти: Програму роботи над науково-методичною темою педагогічних працівників міста та матеріали щодо  її реалізації.

Інформація сторінки розрахована  на керівників ЗЗСО, ЗДО, ЗПО,  заступників директорів з НВР,НМР, ВР, вихователів-методистів ЗДО, керівників ММО та інших педагогічних працівників.

№ з/п Назва матеріалів Для перегляду
2015-2020 р.р.
1 Програма роботи над єдиною науково - методичною проблемною темою педагогічних працівників міста Енергодара
2 Інформація про роботу навчальних закладів міста над науково - методичною проблемною темою