18 лют. 2020
Вітаємо призерів обласних олімпіад!
15-16 лютого 2020 року пройшли обласні предметні олімпіади з української мови і літератури, фізики, правознавства, російської мови і літератури та інформаційних технологій.

17 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

17 лют. 2020
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2020 року учні закладів освіти взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

14 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

14 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО методичний захід – психолого-педагогічний семінар з теми «Шкільний булінг: причини, наслідки, шляхи подолання»

Марафон вчительських практик
13.02.2020 Науково-методичним центром на базі ЕБГ «Гармонія» продовжив роботу міський Марафон “Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України”. У заході взяли участь заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія», вчителі інформатики ЕНВк№1,ЕНВК№5, ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ№7, ЕНВК «ЗНЗ –МНВК».

Міська проблемна тема

На даній сторінці розміщено інформацію щодо роботи Науково-методичного центру управління  освіти над міською науково-методичною проблемною темою  «Реалізація діяльнісного підходу до навчання та виховання шляхом використання інноваційних технологій з метою формування життєво компетентнісної особистості» 2015-2020 рр.

У розділі можна знайти: Програму роботи над науково-методичною темою педагогічних працівників міста та матеріали щодо  її реалізації.

Інформація сторінки розрахована  на керівників ЗЗСО, ЗДО, ЗПО,  заступників директорів з НВР,НМР, ВР, вихователів-методистів ЗДО, керівників ММО та інших педагогічних працівників.

№ з/п Назва матеріалів Для перегляду
2015-2020 р.р.
1 Програма роботи над єдиною науково - методичною проблемною темою педагогічних працівників міста Енергодара
2 Інформація про роботу навчальних закладів міста над науково - методичною проблемною темою