Моніторинг

Моніторинг – це один із найважливіших елементів системи інформаційного забезпечення, що дозволяє розглядати його як складову системи управління освітою. Моніторинг забезпечує інформаційну стабільність, запобігає дефіциту інформації під час підготовки рекомендацій та прийняття управлінських рішень, підвищує їх обґрунтованість.

Сторінка сайту «Моніторинг» пропонує розпорядчі та аналітичні документи  щодо моніторингових досліджень переважно місцевого рівня; матеріали методичних заходів з питань підготовки, організації, аналізу результатів моніторингових досліджень та використання їх в управлінській діяльності.

Інформація розрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, НМР, вихователів-методистів, керівників ММО, педагогів.

PISA-2018 В УКРАЇНІ

№  п/п

Назва матеріалів

Для  перегляду

2016-2017
13 аналітичний звіт Про підсумками опитування щодо виконання завдань ІІ етапу роботи над єдиною науково-методичною темою «Реалізація діяльнісного підходу до навчання та виховання шляхом використання інноваційних технологій з метою формування життєво компетентної особистості» у 2016-2017 н.р.
12 лист Про проведення опитування за підсумками роботи над ЄМТ у 2016-2017 н.р. (від 31.05.2017 №156/01-18)
11 наказ
Про проведення моніторингового дослідження стану інклюзивної освіти в навчальних закладах м.Енергодара (від 01.06.2017 №162)
10 наказ

9 довідка Про результати міського моніторингу якості освіти з історії в 2016-2017 навчальному році
8 наказ Про організацію моніторингу якості освіти з історії (24.03.2017 №0939
7 довідка Про результати моніторингу стану здоров’я учнів ЗНЗ та вихованців ДНЗ м.Енергодара (лютий 2017)
6 довідка

Про результати міського моніторингу якості освіти з англійської мови в 2016-2017 навчальному році (лютий 2017)

5 наказ Про організацію моніторингу якості освіти з англійської мови (22.11.2016; №342)
4 лист Про проведення моніторингу громадської думки щодо виконання вимог методичних рекомендацій МОН України (14.11.2016)
3 довідка

Довідка щодо вивчення стану формування та розвитку системи внутрішнього моніторингу якості освіти в навчальному закладі як інструменту управлінської діяльності (листопад 2016)

2 лист

Про вивчення стану формування та розвитку системи внутрішнього моніторингу якості освіти в навчальному закладі як інструменту управлінської діяльності (03.10.2016)

1 он-лайн опитування "Управління якістю освіти в навчальному закладі на моніторинговій основі" (жовтень 2016)
1 довідка

Довідка про результати  моніторингу стану здоров’я учнів ЗНЗ та вихованців ДНЗ м.Енергодара (Лютий 2016)

3 довідка

4 лист

Про вивчення стану здоров’я учнів ЗНЗ та вихованців ДНЗ

5 довідка

Довідка про результати міського моніторингу якості освіти з української мови та літератури в 2015-2016 навчальному році (Січень 2016)

6 аналітичний звіт

Аналітичний звіт за підсумками моніторингу кадрового забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів (2015-2016 навчальний рік)

7 аналітичний звіт

Аналітичний звіт за результатами моніторингового дослідження матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів (жовтень 2015р.)

8 наказ  "Про проведення моніторингу матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу" від 25.09.2015 №238
Матеріали методичних заходів
15 теоретико-практичний семінар

Теоретико-практичний семінар для заступників директорів ЗНЗ з теми:  «Моніторинг метапредметних результатів освітньої діяльності учнів»

14 семінар-практикум

Семінар-практикум для заступників директорів ЗНЗ «Використання Google Форм при проведенні моніторингових досліджень» (27.10.2016)

13 теоретико-практичний семінар

Теоретико-практичний семінар для заступників директорів ЗНЗ «Зовнішнє оцінювання якості знань: стан та перспективи» (15.03.2016)

12 методичний консиліум

Методичний консиліум для заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів "Управлінське забезпечення впровадження системи внутрішнього моніторингу якості освіти навчального закладу" (квітень 2015). Програма, матеріали учасників, резюме.

11 "круглий стіл" "Круглий стіл" для управлінців загальноосвітініх та позашкільних навчальних закладів з теми "Організація внутрішньошкільного моніторингу якості освіти: від теорії до практики" (листопад 2014). Програма, методичні матеріали.

10 дистанційний семінар  Теоретико-практичний семінар для заступників директорів ЗНЗ "Технологія аналітичної діяльності при проведенні моніторингових досліджень" ( 2014р.)
9 дистанційний семінар  Теоретико-практичний семінар для заступників директорів ЗНЗ "Внутрішньошкільний моніторинг якості науково-методичної роботи: програма, інструментарій, узагальнення та аналіз результатів" (2013-2014р.)
8 семінар  Практико-орієнтований семінар для керівників ММО «Шляхи забезпечення технічної підтримки та інформаційно-аналітичної системи моніторингу" (2010р.)

7

семінар  Практико-орієнтований семінар для заступників директорів ЗНЗ "Модель внутрішнього моніторингу якості освіти навчального закладу" (2010р.)
6 семінар  Практико-орієнтований семінар для керівників ММО "Використання результатів ЗНО в методичній роботі" (2011р.)

5

семінар  Теоретичний семінар для заступників директорів ЗНЗ "Дистанційне навчання різних категорій учнів" (2011р.)

4 вебінар  Практико-орієнтований семінар для заступників директорів ЗНЗ, ПНЗ "Здійснення моніторингових досліджень в процесі роботи над єдиною методичною темою" (2012р.)
3 вебінар

2 інструкція

Матеріали практикуму "Робота з сервісами Google" для різних категорій педагогічних працівників

1 семінар  Проблемний семінар для завідувачів та вихователів-методистів ДНЗ "Моніторинг як сучасний засіб управління якістю освіти в дошкільних навчальних закладах" (2012р.)
  Архів 2014-2015

Архів 2009-2014