Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
18 вересня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Моделювання та розбір ситуацій з практики роботи».

Естафета психологічних здивувань.
18 вересня соціальні педагоги закладів освіти міста зібрались у Науково-методичному центрі для участі в естафеті психологічних здивувань з теми «Використання інтерактивних форм і методів у роботі соціального педагога», яку організував і провів сектор соціально-психологічної роботи.

19 жовт. 2018
Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

18 жовт. 2018
Семінар-практикум для вихователів молодших груп ЗДО
14 жовтня 2018 року для вихователів молодших груп ЗДО проведено семінар-практикум з теми “Інтеграція в дошкільній освіті” в розрізі роботи ММО вихователів молодших груп.

18 жовт. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи
18 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

18 жовт. 2018
Міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
17 жовтня 2018 року на базі ЕНВК №5 було проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

МПМПК

Міська психолого-медико-педагогічна консультація є структурним підрозділом Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради,  працює у тісній взаємодії з місцевими та обласними органами охорони здоров’я (СМСЧ-1, КЗ"ЗОПЛ"), соціального захисту (ССД, ЦСССДМ, УПСЗН), правоохоронними органами (КМСД), а також з громадськими організаціями.

Завданнями психолого-медико-педагогічної консультації є: виявлення,  облік, психолого-педагогічне вивчення дітей віком з 3 до 18 років з вадами у психофізичному розвитку, надання їм корекційно-реабілітаційної допомоги, оцінювання потенційних можливостей дитини, визначення адекватних умов навчання та виховання, соціальної реабілітації дітей з вадами у психофізичному розвитку.

Матеріали даної сторінки розраховані на використання заступниками директорів з ВР загальноосвітніх навчальних закладів,  практичними психологами ДНЗ, ЗНЗ, вчителями-логопедами, дефектолагами та батьками.

Контакти:

адреса: Україна, Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Комсомольська 35

e-mail:  serkovanata19@gmail.com

тел:     (06139) 3-16-88

Склад Енергодарської міської психолого-медико-педагогічної консультації у 2017-2018 н.р.

Графік роботи Енергодарської міської  психолого-медико-педагогічної консультації у 2017-2018 н.р.

Документи, які необхідні для проходження діагностичного обстеження дитини у Енергодарській МПМПК.

ПЕРЕЛІК навчальних  програм, підручників та навчально-методичних  посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для   використання у загальноосвітніх навчальних закладах для навчання дітей з особливими освітніми потребами (за нозологіями) у 2017-2018 н.р.

Навчальні програми на 2017-2018 н.р., рекомендовані МОН України, для навчання дітей з особливими потребами.

Нормативно-правова база

Інтернатні заклади Запорізької області: ЗНЗ, ДНЗ

№ з/п Назва заходу Відповідальні Для перегляду
2017-2018 н.р.
1 Річний план роботи МПМПК на 2016-2017 н.р. Сєркова Н.О.
2

Практикум  для молодих спеціалістів логопедичної і психологічної служб міста: "Узгодження  дій у підготовці дітей з особливими освітніми потребами до обласної ПМПК"

2016-2017 н.р.
1 Річний план роботи МПМПК на 2016-2017 н.р. Сєркова Н.О.
2

Практикум для вихователів та асистентів вихователів ДНЗ «Перші кроки щодо організації роботи в інклюзивній групі ДНЗ»

3

Практикум   для відповідальних вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів та практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ щодо узгодження  дій у підготовці дітей з вадами психофізичного розвитку до обласної ПМПК.

1. Алгоритм заповнення "Картки стану здоров′я і розвитку дитини"

2. Алгоритм складання педагогічної характеристики на дітей   дошкільного віку

3. Психолого-педагогічна характеристика на дітей шкільного віку (зразок)

4. Зразок записів результатів психологічного обстеження дітей, що направляються на психолого-педагогічне вивчення  в ПМПК, та примірний перелік окремих діагностичних методик

Сєркова Н.О.

4  Вебінар для вчителів-логопедів та педагогів з теми: "Шляхи удосконалення корекційної роботи з дітьми з вадами зору" Сєркова Н.О.

Інклюзивна освіта

№ з/п Методичні матеріали Для перегляду
2017-2018 н.р.
1