14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

МПМПК

Міська психолого-медико-педагогічна консультація є структурним підрозділом Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради,  працює у тісній взаємодії з місцевими та обласними органами охорони здоров’я (СМСЧ-1, КЗ"ЗОПЛ"), соціального захисту (ССД, ЦСССДМ, УПСЗН), правоохоронними органами (КМСД), а також з громадськими організаціями.

Завданнями психолого-медико-педагогічної консультації є: виявлення,  облік, психолого-педагогічне вивчення дітей віком з 3 до 18 років з вадами у психофізичному розвитку, надання їм корекційно-реабілітаційної допомоги, оцінювання потенційних можливостей дитини, визначення адекватних умов навчання та виховання, соціальної реабілітації дітей з вадами у психофізичному розвитку.

Матеріали даної сторінки розраховані на використання заступниками директорів з ВР загальноосвітніх навчальних закладів,  практичними психологами ДНЗ, ЗНЗ, вчителями-логопедами, дефектолагами та батьками.

Контакти:

адреса: Україна, Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Комсомольська 35

e-mail:  [email protected]

тел:     (06139) 3-16-88

Склад Енергодарської міської психолого-медико-педагогічної консультації у 2017-2018 н.р.

Графік роботи Енергодарської міської  психолого-медико-педагогічної консультації у 2017-2018 н.р.

Документи, які необхідні для проходження діагностичного обстеження дитини у Енергодарській МПМПК.

ПЕРЕЛІК навчальних  програм, підручників та навчально-методичних  посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для   використання у загальноосвітніх навчальних закладах для навчання дітей з особливими освітніми потребами (за нозологіями) у 2017-2018 н.р.

Навчальні програми на 2017-2018 н.р., рекомендовані МОН України, для навчання дітей з особливими потребами.

Нормативно-правова база

Інтернатні заклади Запорізької області: ЗНЗ, ДНЗ

№ з/п Назва заходу Відповідальні Для перегляду
2017-2018 н.р.
1 Річний план роботи МПМПК на 2016-2017 н.р. Сєркова Н.О.
2

Практикум  для молодих спеціалістів логопедичної і психологічної служб міста: "Узгодження  дій у підготовці дітей з особливими освітніми потребами до обласної ПМПК"

2016-2017 н.р.
1 Річний план роботи МПМПК на 2016-2017 н.р. Сєркова Н.О.
2

Практикум для вихователів та асистентів вихователів ДНЗ «Перші кроки щодо організації роботи в інклюзивній групі ДНЗ»

3

Практикум   для відповідальних вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів та практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ щодо узгодження  дій у підготовці дітей з вадами психофізичного розвитку до обласної ПМПК.

1. Алгоритм заповнення "Картки стану здоров′я і розвитку дитини"

2. Алгоритм складання педагогічної характеристики на дітей   дошкільного віку

3. Психолого-педагогічна характеристика на дітей шкільного віку (зразок)

4. Зразок записів результатів психологічного обстеження дітей, що направляються на психолого-педагогічне вивчення  в ПМПК, та примірний перелік окремих діагностичних методик

Сєркова Н.О.

4  Вебінар для вчителів-логопедів та педагогів з теми: "Шляхи удосконалення корекційної роботи з дітьми з вадами зору" Сєркова Н.О.

Інклюзивна освіта

№ з/п Методичні матеріали Для перегляду
2017-2018 н.р.
1