16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

МПМПК

Міська психолого-медико-педагогічна консультація є структурним підрозділом Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради,  працює у тісній взаємодії з місцевими та обласними органами охорони здоров’я (СМСЧ-1, КЗ"ЗОПЛ"), соціального захисту (ССД, ЦСССДМ, УПСЗН), правоохоронними органами (КМСД), а також з громадськими організаціями.

Завданнями психолого-медико-педагогічної консультації є: виявлення,  облік, психолого-педагогічне вивчення дітей віком з 3 до 18 років з вадами у психофізичному розвитку, надання їм корекційно-реабілітаційної допомоги, оцінювання потенційних можливостей дитини, визначення адекватних умов навчання та виховання, соціальної реабілітації дітей з вадами у психофізичному розвитку.

Матеріали даної сторінки розраховані на використання заступниками директорів з ВР загальноосвітніх навчальних закладів,  практичними психологами ДНЗ, ЗНЗ, вчителями-логопедами, дефектолагами та батьками.

Контакти:

адреса: Україна, Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Комсомольська 35

e-mail:  serkovanata19@gmail.com

тел:     (06139) 3-16-88

Склад Енергодарської міської психолого-медико-педагогічної консультації у 2017-2018 н.р.

Графік роботи Енергодарської міської  психолого-медико-педагогічної консультації у 2017-2018 н.р.

Документи, які необхідні для проходження діагностичного обстеження дитини у Енергодарській МПМПК.

ПЕРЕЛІК навчальних  програм, підручників та навчально-методичних  посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для   використання у загальноосвітніх навчальних закладах для навчання дітей з особливими освітніми потребами (за нозологіями) у 2017-2018 н.р.

Навчальні програми на 2017-2018 н.р., рекомендовані МОН України, для навчання дітей з особливими потребами.

Нормативно-правова база

Інтернатні заклади Запорізької області: ЗНЗ, ДНЗ

№ з/п Назва заходу Відповідальні Для перегляду
2017-2018 н.р.
1 Річний план роботи МПМПК на 2016-2017 н.р. Сєркова Н.О.
2

Практикум  для молодих спеціалістів логопедичної і психологічної служб міста: "Узгодження  дій у підготовці дітей з особливими освітніми потребами до обласної ПМПК"

2016-2017 н.р.
1 Річний план роботи МПМПК на 2016-2017 н.р. Сєркова Н.О.
2

Практикум для вихователів та асистентів вихователів ДНЗ «Перші кроки щодо організації роботи в інклюзивній групі ДНЗ»

3

Практикум   для відповідальних вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів та практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ щодо узгодження  дій у підготовці дітей з вадами психофізичного розвитку до обласної ПМПК.

1. Алгоритм заповнення "Картки стану здоров′я і розвитку дитини"

2. Алгоритм складання педагогічної характеристики на дітей   дошкільного віку

3. Психолого-педагогічна характеристика на дітей шкільного віку (зразок)

4. Зразок записів результатів психологічного обстеження дітей, що направляються на психолого-педагогічне вивчення  в ПМПК, та примірний перелік окремих діагностичних методик

Сєркова Н.О.

4  Вебінар для вчителів-логопедів та педагогів з теми: "Шляхи удосконалення корекційної роботи з дітьми з вадами зору" Сєркова Н.О.

Інклюзивна освіта

№ з/п Методичні матеріали Для перегляду
2017-2018 н.р.
1