23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

МПМПК

Міська психолого-медико-педагогічна консультація є структурним підрозділом Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради,  працює у тісній взаємодії з місцевими та обласними органами охорони здоров’я (СМСЧ-1, КЗ"ЗОПЛ"), соціального захисту (ССД, ЦСССДМ, УПСЗН), правоохоронними органами (КМСД), а також з громадськими організаціями.

Завданнями психолого-медико-педагогічної консультації є: виявлення,  облік, психолого-педагогічне вивчення дітей віком з 3 до 18 років з вадами у психофізичному розвитку, надання їм корекційно-реабілітаційної допомоги, оцінювання потенційних можливостей дитини, визначення адекватних умов навчання та виховання, соціальної реабілітації дітей з вадами у психофізичному розвитку.

Матеріали даної сторінки розраховані на використання заступниками директорів з ВР загальноосвітніх навчальних закладів,  практичними психологами ДНЗ, ЗНЗ, вчителями-логопедами, дефектолагами та батьками.

Контакти:

адреса: Україна, Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Комсомольська 35

e-mail:  serkovanata19@gmail.com

тел:     (06139) 3-16-88

Склад Енергодарської міської психолого-медико-педагогічної консультації у 2017-2018 н.р.

Графік роботи Енергодарської міської  психолого-медико-педагогічної консультації у 2017-2018 н.р.

Документи, які необхідні для проходження діагностичного обстеження дитини у Енергодарській МПМПК.

ПЕРЕЛІК навчальних  програм, підручників та навчально-методичних  посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для   використання у загальноосвітніх навчальних закладах для навчання дітей з особливими освітніми потребами (за нозологіями) у 2017-2018 н.р.

Навчальні програми на 2017-2018 н.р., рекомендовані МОН України, для навчання дітей з особливими потребами.

Нормативно-правова база

Інтернатні заклади Запорізької області: ЗНЗ, ДНЗ

№ з/п Назва заходу Відповідальні Для перегляду
2017-2018 н.р.
1 Річний план роботи МПМПК на 2016-2017 н.р. Сєркова Н.О.
2

Практикум  для молодих спеціалістів логопедичної і психологічної служб міста: "Узгодження  дій у підготовці дітей з особливими освітніми потребами до обласної ПМПК"

2016-2017 н.р.
1 Річний план роботи МПМПК на 2016-2017 н.р. Сєркова Н.О.
2

Практикум для вихователів та асистентів вихователів ДНЗ «Перші кроки щодо організації роботи в інклюзивній групі ДНЗ»

3

Практикум   для відповідальних вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів та практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ щодо узгодження  дій у підготовці дітей з вадами психофізичного розвитку до обласної ПМПК.

1. Алгоритм заповнення "Картки стану здоров′я і розвитку дитини"

2. Алгоритм складання педагогічної характеристики на дітей   дошкільного віку

3. Психолого-педагогічна характеристика на дітей шкільного віку (зразок)

4. Зразок записів результатів психологічного обстеження дітей, що направляються на психолого-педагогічне вивчення  в ПМПК, та примірний перелік окремих діагностичних методик

Сєркова Н.О.

4  Вебінар для вчителів-логопедів та педагогів з теми: "Шляхи удосконалення корекційної роботи з дітьми з вадами зору" Сєркова Н.О.

Інклюзивна освіта

№ з/п Методичні матеріали Для перегляду
2017-2018 н.р.
1