16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Науково-методична рада

На даній сторінці розміщено інформацію щодо діяльності Науково-методичної ради НМЦ управління  освіти,  метою якої  є управління методичною роботою  закладів освіти та педагогічних працівників    м. Енергодара.

У розділі можна знайти: положення  про науково-методичну раду, склад ради, план роботи, протоколи засідань.

Інформація сторінки розрахована  на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, на заступників директорів з НВР,НМР, ВР, вихователів-методистів ДНЗ, керівників ММО, педагогів.

№

Назва матеріалів Для перегляду
1 Склад науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.
2 Положення про науково-методину раду Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.
3 План роботи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради 2017 р.
4 План роботи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради 2016 р.
5 Протоколи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.