14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Науково-методична рада

На даній сторінці розміщено інформацію щодо діяльності Науково-методичної ради НМЦ управління  освіти,  метою якої  є управління методичною роботою  закладів освіти та педагогічних працівників    м. Енергодара.

У розділі можна знайти: положення  про науково-методичну раду, склад ради, план роботи, протоколи засідань.

Інформація сторінки розрахована  на керівників ЗЗСО, ЗДО, ЗПО, на заступників директорів з НВР,НМР, ВР, вихователів-методистів ЗДО, керівників ММО, педагогів.

№

Назва матеріалів Для перегляду
1 Склад науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.
2 Положення про науково-методину раду Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.
3 План роботи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради 2018 р.
4 План роботи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради 2017 р.
5 План роботи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради 2016 р.
6 Протоколи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.