23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Науково-методична рада

На даній сторінці розміщено інформацію щодо діяльності Науково-методичної ради НМЦ управління  освіти,  метою якої  є управління методичною роботою  закладів освіти та педагогічних працівників    м. Енергодара.

У розділі можна знайти: положення  про науково-методичну раду, склад ради, план роботи, протоколи засідань.

Інформація сторінки розрахована  на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, на заступників директорів з НВР,НМР, ВР, вихователів-методистів ДНЗ, керівників ММО, педагогів.

№

Назва матеріалів Для перегляду
1 Склад науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.
2 Положення про науково-методину раду Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.
3 План роботи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради 2018 р.
4 План роботи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради 2017 р.
5 План роботи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради 2016 р.
6 Протоколи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.