19 лют. 2020
Вітаємо з перемогою!
18 лютого 2020 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2020» .

18 лют. 2020
Вітаємо призерів обласних олімпіад!
15-16 лютого 2020 року пройшли обласні предметні олімпіади з української мови і літератури, фізики, правознавства, російської мови і літератури та інформаційних технологій.

17 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

17 лют. 2020
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2020 року учні закладів освіти взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

14 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

14 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО методичний захід – психолого-педагогічний семінар з теми «Шкільний булінг: причини, наслідки, шляхи подолання»

Науково-методична рада

На даній сторінці розміщено інформацію щодо діяльності Науково-методичної ради НМЦ управління  освіти,  метою якої  є управління методичною роботою  закладів освіти та педагогічних працівників    м. Енергодара.

У розділі можна знайти: положення  про науково-методичну раду, склад ради, план роботи, протоколи засідань.

Інформація сторінки розрахована  на керівників ЗЗСО, ЗДО, ЗПО, на заступників директорів з НВР,НМР, ВР, вихователів-методистів ЗДО, керівників ММО, педагогів.

№

Назва матеріалів Для перегляду
1 Склад науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.
2 Положення про науково-методину раду Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.
3 План роботи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради 2019 р.
4 План роботи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради 2018 р.
5 План роботи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради 2017 р.
6 План роботи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради 2016 р.
7 Протоколи науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.