Cвято обдарованих дітей та талановитих педагогів

30 вер. 2015
29 вересня 2015 року управлінням освіти проведено міське свято «Зоряне сяйво» – свято обдарованих дітей та талановитих педагогів.

Слова вітання дітям та їх наставникам – педагогам висловили перший заступник  міського голови Самойдюк І.Г.,  начальник управління освіти Плахотна Т.О., заступник начальника управління освіти Ржевська О.О., директор Науково-методичного центру управління освіти Букреєва С.М.

Перший заступник  міського голови І.Г. Самойдюк подякував педагогам за успішну працю і наголосив, що місто пишається талановитими учнями та освітянським колективом професіоналів-учителів. Усі вони гідно представляють Енергодар на обласному та всеукраїнському  рівнях. Міська влада не залишається осторонь   ініціатив щодо роботи з обдарованими учнями. Саме тому щорічно педагоги міста  відзначаються преміями, а кращі  учні  нагороджуються цінними подарунками.

За підсумками 2014-2015 навчального року 55 педагогічних працівників було нагороджено сертифікатами на премію (розмір премії від 400 до 3500 гривень в залежності від результатів конкурсів). Цінними подарунками було також нагороджено 29 учнів  та 5 команд, які є  переможцями всеукраїнських  та обласних етапів інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань.

Слова  вдячності звучали цього дня і на адресу міської влади -  за піклування про розвиток освіти в місті, за підтримку обдарованих і талановитих учнів та їх творчих педагогів.

Гарним подарунком переможцям та їх наставникам були музичні і танцювальні номери від вихованців позашкільних та загальноосвітніх  навчальних закладів.

Букреєва С.М., директор Науково-методичного центру

Посилання на фото альбом