Святкове відкриття міського етапу Всеукраїнської конкурсу-виставки «Знай і люби свій край» у місті Енергодарі

16 бер. 2016
15 березня 2016 року у виставковій залі міста Енергодара за ініціативи Науково-методичного центру управління освіти відбулось святкове відкриття міського етапу Всеукраїнської конкурсу-виставки «Знай і люби свій край», в якій беруть участь загальноосвітні навчальні заклади та Центр дитячої та юнацької творчості.

Відкрила виставку заступник начальника управління освіти Енергодарської міської ради Ржевська Олена Олександрівна. Вона висловила подяку учням   за прекрасні роботи, педагогам - за сприяння реалізації творчих задумів вихованців,  батькам - за підтримку та допомогу дітям.

Цьогорічна  виставка найбільш представлена навчальними закладами у порівнянні з останніми п’ятьма роками. Всього на конкурсі-виставці  представлено 504 роботи в різних жанрах і техніках виконання.

На заході були присутні учні   загальноосвітніх та вихованці позашкільних  навчальних закладів, педагоги,  батьки та мешканці міста.

Захід пройшов у святковій, творчій атмосфері.