Міжнародний день захисту дітей!

2 черв. 2016
01 червня 2016 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулося свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

Із святом привітала всіх присутніх директор Науково-методичного центру Букреєва Світлана Михайлівна та вручила грамоти управління освіти переможцям міських конкурсів «Кращий клас року» та «Кращий гурток року» за номінаціями:

• «Родина, родина – від батька до сина» - 4-А клас ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9, класний керівник Пирогова Л.В.;
  • «Перспектива року» -  4-А клас ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6, класний керівник Кривньова В.В.;
  • «Клас-театр» - 3-А клас ЕНВК №5, класний керівник Желябіна Т.П.;
  • «Дружні, активні, талановиті» - 5-А клас ЕБГ «Гармонія», класний керівник Єгембердінова О.О.;
  • «Найвихованіший клас» - 5-А клас ЕЗОШ №4, класний керівник Федько Л.Г.;
  • «Добрі господарі» - 7-А клас ЕНВК №1, класний керівник Гура С.В.;
  • «Натхнення і талант» - 10-Б клас ЕЗОШ №2, класний керівник Вінницька Л.М.;
  • «Активна громадянська позиція» - 10 клас ЕЗОШ №7, класний керівник Поправка С.В.;
  • «Інтелект майбутнього» - 10-А клас ЕБЛ, класний керівник Касярум Т.В.;
  • «Найпрацьовитіший клас» - 11-А клас ЕНВК «ЗНЗ- МНВК», класний керівник Гринцова Н.О.;
  • «Назустріч відкриттям» - гурток ЦТКС «Основи біохімії», керівник гуртка Ясінська Н.В.;
  • «Натхнення і талант» - театр танцю «Ельдорадо» ЦДЮТ, керівник гуртка Петрішак І.І.;
  • «Дружні, активні, талановиті» - гурток «Морський дизайн» КЮМ, керівник гуртка Хілько Н.А.;
  • «Інтелект майбутнього» - гурток «Правознавства» ЕМАН, керівник гуртка Івженко А.І.

Дякуємо спонсорам свята за надані подарунки дітям та педагогам: депутату Запорізької обласної ради Редькі  В. В., депутату Енергодарської міської ради Рябухі  В.А., приватним підприємцям Іващенко Л.О. та Кириленко Г.М., протоієреям Григорію, Василю та Анатолію.

Худенкова І.Г., методист НМЦ