«ДІТИ ЕНЕРГОДАРА – ЗА ЄДИНУ КРАЇНУ»

5 лют. 2015
МІСЬКИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ ПРОЕКТ

З 22 січня 2015 року  розпочато міський патріотичний проект «Діти Енергодара - за єдину країну», розрахований до червня  2015 року. Проект реалізується управлінням освіти, Науково-методичний центром та навчальними закладами міста. (Наказ управління освіти Енергодарської міської ради від 21.01.2015 №023)

Проект має на меті патріотичне виховання дітей та молоді, увічнення пам‘яті жителів області, які загинули в боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність  України, підтримку дітей в зоні АТО.

На підготовчому етапі  проекту було проведено міський  конкурс на кращу емблему та слоган до проекту. Переможцем  стала Тесля Марія, вихованка гуртка «Комп’ютерна графіка» Центру дитячої та юнацької творчості. Ця робота визнана емблемою проекту.

Худенкова І.Г., методист НМЦ