Міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед учнів старших класів

31 січ. 2018
31.01.2018 року для учнів 9-11 класів проведено міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Фестиваль зібрав  палких  шанувальників  рідного слова, красного письменства, які продемонстрували свої  вміння говорити публічно, майстерно володіли  словом  і ораторськими здібностями. Під час виступів юні оратори  розкрили   рівень власної мовної культури, наявність творчої індивідуальності, показали свої комунікативні здібності та  вміння користуватися живою мовою.

Журі відзначило високий рівень підготовки учасників.

Грамотою Гран-прі Фестивалю нагороджено Федорова Артема, учня 11-Б класу ЕНВК№1, вчитель Поцелуєва В. Ю.

Вітаємо переможців міського  етапу   Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»!

Бажаємо  творчих успіхів у володінні словом!

Глінська Т.В., методист НМЦ