22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Опорні навчальні заклади

Опорний навчальний заклад освіти є взірцевим (передовим) навчальним закладом щодо організації освітнього процесу з обраного напрямку, апробації та впровадження інноваційних технологій, розробки науково-методичного та навчально-методичного забезпечення реалізації педагогічних ідей (культурно-освітніх ініціатив).

У розділі  «Опорні навчальні заклади» розміщуються  розпорядчі та аналітичні документи,  матеріали методичних заходів щодо організації роботи з опорними навчальними закладами

Інформація розрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР (НМР), вихователів-методистів, які відповідають за даний напрямок роботи в закладах.

Назва матеріалів

Для перегляду

положення

Положення про опорний навчальний заклад м.Енергодара  (затверджено наказом управління освіти від 22.11.2011 № 460)

модель

Модель співпраці Науково-методичного центру  та опорних навчальних закладів м. Енергодара.

карта

Карта опорних навчальних закладів м. Енергодара.

статистична інформація Статистична інформація щодо наповнення сторінок  опорних навчальних закладів на сайтах  навчальних закладів м.Енергодара (періодично оновлюється)
2017-2018 н.р.
1 нарада "Підсумки роботи за 2016-2017 н.р та рекомендації щодо планування роботи опорних закладів в 2017-2018 н.р."
2 наказ Наказ управління освіти від 30.08.2017 № 204 "Про організацію роботи опорних навчальних закладів у 2017/2018 н.р."
3 план План спільних міських заходів науково-методичного центру та опорних навчальних закладів на 2017-2018 н.р.

Архів 2016-2017 н.р.

Архів 2015-2016 н.р.