Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

Опорні навчальні заклади

Опорний навчальний заклад освіти є взірцевим (передовим) навчальним закладом щодо організації освітнього процесу з обраного напрямку, апробації та впровадження інноваційних технологій, розробки науково-методичного та навчально-методичного забезпечення реалізації педагогічних ідей (культурно-освітніх ініціатив).

У розділі  «Опорні навчальні заклади» розміщуються  розпорядчі та аналітичні документи,  матеріали методичних заходів щодо організації роботи з опорними навчальними закладами

Інформація розрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР (НМР), вихователів-методистів, які відповідають за даний напрямок роботи в закладах.

Назва матеріалів

Для перегляду

положення

Положення про опорний навчальний заклад м.Енергодара  (затверджено наказом управління освіти від 22.11.2011 № 460)

модель

Модель співпраці Науково-методичного центру  та опорних навчальних закладів м. Енергодара.

карта

Карта опорних навчальних закладів м. Енергодара.

статистична інформація Статистична інформація щодо наповнення сторінок  опорних навчальних закладів на сайтах  навчальних закладів м.Енергодара (періодично оновлюється)
2017-2018 н.р.
1 нарада "Підсумки роботи за 2016-2017 н.р та рекомендації щодо планування роботи опорних закладів в 2017-2018 н.р."
2 наказ Наказ управління освіти від 30.08.2017 № 204 "Про організацію роботи опорних навчальних закладів у 2017/2018 н.р."
3 план План спільних міських заходів науково-методичного центру та опорних навчальних закладів на 2017-2018 н.р.
4 виконання плану

Виконання плану спільних міських заходів науково-методичного центру та опорних навчальних закладів на 2017-2018 н.р.

Архів 2016-2017 н.р.

Архів 2015-2016 н.р.