16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Опорні навчальні заклади

Опорний навчальний заклад освіти є взірцевим (передовим) навчальним закладом щодо організації освітнього процесу з обраного напрямку, апробації та впровадження інноваційних технологій, розробки науково-методичного та навчально-методичного забезпечення реалізації педагогічних ідей (культурно-освітніх ініціатив).

У розділі  «Опорні навчальні заклади» розміщуються  розпорядчі та аналітичні документи,  матеріали методичних заходів щодо організації роботи з опорними навчальними закладами

Інформація розрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР (НМР), вихователів-методистів, які відповідають за даний напрямок роботи в закладах.

Назва матеріалів

Для перегляду

положення

Положення про опорний навчальний заклад м.Енергодара  (затверджено наказом управління освіти від 22.11.2011 № 460)

модель

Модель співпраці Науково-методичного центру  та опорних навчальних закладів м. Енергодара.

карта

Карта опорних навчальних закладів м. Енергодара.

статистична інформація Статистична інформація щодо наповнення сторінок  опорних навчальних закладів на сайтах  навчальних закладів м.Енергодара (періодично оновлюється)
2017-2018 н.р.
1 нарада "Підсумки роботи за 2016-2017 н.р та рекомендації щодо планування роботи опорних закладів в 2017-2018 н.р."
2 наказ Наказ управління освіти від 30.08.2017 № 204 "Про організацію роботи опорних навчальних закладів у 2017/2018 н.р."
3 план План спільних міських заходів науково-методичного центру та опорних навчальних закладів на 2017-2018 н.р.

Архів 2016-2017 н.р.

Архів 2015-2016 н.р.