31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Шановні друзі!

Вітаємо вас на офіційному сайті Науково-методичного  центру  управління  освіти Енергодарської міської ради Запорізької області.

Управління освітою, підвищення фахового і інтелектуального рівня, світогляду педагогічних працівників, вдосконалення навчально-виховного процесу в сучасному світі неможливе без використання сучасних технологій. Ми розглядаємо інноваційний простір міської системи освіти у напрямку створення творчої атмосфери в освітніх закладах та вироблення оперативного мислення щодо нових систем, структур, технологій навчання і виховання.

Сподіваємось, що матеріали, розміщені на нашому сайті, сприятимуть обміну інформацією між колективами навчальних закладів, ознайомленню з творчими здобутками педагогів і передовим педагогічним досвідом  освітян міста Енергодара.

Наша веб-сторінка відкрита для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками щодо удосконалення  освітньої системи міста.

Цемко С.А.,  директор Науково-методичного центру

Контакти:

адреса:       вул. Молодіжна, 35, м. Енергодар, Запорізька область, 71503

тел./факс:  (06139) 3-16-88

е-mail:         [email protected]

Перехід на сайт НМЦ-2009 року

Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтваМіський етап  конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінюванняОбираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік Міський конкурс «Вихователь року-2020» Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності

Навчання під час КАРАНТИНУ

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у ЗЗСО з використанням технологій дистанційного навчання

Перелік освітніх джерел та онлайн платформ на допомогу педагогам в організації дистанційного навчання

Рекомендовані електроні освітні ресурси для дистанційної роботи  педагогів/учнів закладів освіти

Профілактика коронавірусу