16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Шановні друзі!

Вітаємо вас на офіційному сайті Науково-методичного  центру  управління  освіти Енергодарської міської ради Запорізької області.

Управління освітою, підвищення фахового і інтелектуального рівня, світогляду педагогічних працівників, вдосконалення навчально-виховного процесу в сучасному світі неможливе без використання сучасних технологій. Ми розглядаємо інноваційний простір міської системи освіти у напрямку створення творчої атмосфери в освітніх закладах та вироблення оперативного мислення щодо нових систем, структур, технологій навчання і виховання.

Сподіваємось, що матеріали, розміщені на нашому сайті, сприятимуть обміну інформацією між колективами навчальних закладів, ознайомленню з творчими здобутками педагогів і передовим педагогічним досвідом  освітян міста Енергодара.

Наша веб-сторінка відкрита для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками щодо удосконалення  освітньої системи міста.

Цемко С.А.,  директор Науково-методичного центру

Контакти:

адреса:       вул. Молодіжна, 35, м. Енергодар, Запорізька область, 71503

тел./факс:  (06139) 3-16-88

е-mail:        enmc@ukrpost.ua, enmc22@gmail.com

Перехід на сайт НМЦ-2009 року

Вітаємо переможцівВітаємо переможців!Школа молодого педагога для вихователів ЗДОНарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освітиМайстер-клас  «МАК-технології в роботі практичного психолога». Створення освітнього середовища  в перших класах Нової української школи

Оголошення

19 січня 2018 року - Єдиний день інформування, присвячений Дню Соборності України

Методичні матеріали

25 січня 2018 року - Єдиний день інформування, присвячений Дню вшанування пам'яті Героїв Крут

Методичні матеріали

Олімпіади 2017-2018 н.р.

Знайомтеся! Закон України «Про освіту» — 2017

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/article/1484-znayomtesya-zakon-ukrani-pro-svtu-2017

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Знайомтеся!

Закон "Про освіту" -2017

Знайомтеся! Закон України «Про освіту» — 2017

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Спеціалізований сайт

«Нова українська школа»

Спільний проект соціальних педагогів та вчителів інформатики "Мій безпечний віртуальний світ"

Принципи роботи сайту Науково-методичного центру управління освіти м. Енергодара