PISA-2018 в Україні

У 2018 році Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів – PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).
    Дослідження проходить раз на три роки й спрямоване на оцінювання систем освіти в різних країнах світу на підставі тестування 15-річних учнів. Україна долучається до більш ніж 80-ти країн, що беруть участь у PISA – 2018.
   Уряд доручив Міністерству освіти і науки України забезпечити участь України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018 та визначив відповідальним за його проведення Український центр оцінювання якості освіти. (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2016 р. № 72-р «Деякі питання участі України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018»).

Офіційний сайт Програми PISA-2018 в Україні

Запис трансляції регіональної наради щодо участі України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018 за участю національного координатора Програми, начальника відділу досліджень та аналітики Українського центру оцінювання якості освіти Тетяни Вакуленко (19.01.2017)

Інформаційно-методичні матеріали від  національних координаторів дослідження:

ІНФОГРАФІКА "PISA-2018 в Україні"  від НМЦ

Рекомендуємо ознайомитися: