16 січ. 2019
Теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО
16.01.2019 року на базі ЕЗОШ№7 проведено теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО з теми: «Ділова гра як засіб активізації школярів у професійному самовизначенні».

16 січ. 2019
Методична мозаїка для педагогів закладів дошкільної освіти
15.01.2019 року Науково-методичним центром для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання «вихователь-методист» та кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» проведено методичну мозаїку з теми «Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку».

15 січ. 2019
Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії!
12 січня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якому брали участь троє учасників із ЗЗСО нашого міста.

14 січ. 2019
Фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2018»
Підведено підсумки обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2018», який тривав з 01.06.2018 по 10.12.2018 серед педагогічних працівників Запорізької області.

11 січ. 2019
Заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО
10 січня 2019 року на базі ДНЗ №15 відбулося друге заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти».

11 січ. 2019
Інструктивно-методична нарада заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
10 січня 2019 року в Науково-методичному центрі було проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, за участю директора ІРЦ Андрущенко О.О., методиста НМЦ Добревої А.І.

Положення, інструкції

На даній сторінці розміщено інформацію про умови проведення різноманітних міських  методичних заходів, про регламентування роботи складових інформаційного освітнього простору в навчальних закладах   м. Енергодара.

У розділі  можна знайти:  положення, інструкції  щодо проведення (конкурсів, фестивалів), щодо організації  роботи  складових інформаційного освітнього простору навчального закладу, які розроблено НМЦ; здійснити переходи  на документи обласного та всеукраїнського рівнів.

Інформація розрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, НМР, ВР, вихователів-методистів, керівників ММО, вчителів.

№ п/п Форма Назва документу Для перегляду
Положення щодо організації  методичної діяльності
1 положення Положення про районний (міський) методичний кабінет (центр).
2 положення Положення про науково-методичну раду Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.
3 положення Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності (затверджено наказом МОН України від 07.11.2000 року № 522).
Положення щодо функціонування інформаційного освітнього простору навчального закладу
1 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про електронний класний журнал.

2 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про шкільний сайт.

3 рекомендації

Рекомендації щодо створення  положення про шкільну локальну мережу.

4 рекомендації

Рекомендації щодо створення  положення шкільної інформаційної служби в ЗНЗ.

5 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про шкільний мультимедійний кабінет.

Положення щодо організації та проведення конкурсів
1 положення

Положення обласного конкурсу навчальних проектів за програмою «Intel® Навчання для майбутнього».

2 положення Положення про Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій "Екософт".
3 положення Положення про міський огляд-конкурс «Кращий сайт ДНЗ".
Інструкції
1 контрольні завдання  Завдання контрольної практичної роботи для вчителів  щодо проведення в ЗНЗ процедури сертифікації  «100% володіння ІКТ на базовому рівні».
2 критерії оцінювання  Лист оцінки рівня володіння ІКТ педагогами на базовому.