23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Положення, інструкції

На даній сторінці розміщено інформацію про умови проведення різноманітних міських  методичних заходів, про регламентування роботи складових інформаційного освітнього простору в навчальних закладах   м. Енергодара.

У розділі  можна знайти:  положення, інструкції  щодо проведення (конкурсів, фестивалів), щодо організації  роботи  складових інформаційного освітнього простору навчального закладу, які розроблено НМЦ; здійснити переходи  на документи обласного та всеукраїнського рівнів.

Інформація розрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, НМР, ВР, вихователів-методистів, керівників ММО, вчителів.

№ п/п Форма Назва документу Для перегляду
Положення щодо організації  методичної діяльності
1 положення Положення про районний (міський) методичний кабінет (центр).
2 положення Положення про науково-методичну раду Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.
3 положення Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності (затверджено наказом МОН України від 07.11.2000 року № 522).
Положення щодо функціонування інформаційного освітнього простору навчального закладу
1 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про електронний класний журнал.

2 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про шкільний сайт.

3 рекомендації

Рекомендації щодо створення  положення про шкільну локальну мережу.

4 рекомендації

Рекомендації щодо створення  положення шкільної інформаційної служби в ЗНЗ.

5 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про шкільний мультимедійний кабінет.

Положення щодо організації та проведення конкурсів
1 положення

Положення обласного конкурсу навчальних проектів за програмою «Intel® Навчання для майбутнього».

2 положення Положення про Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій "Екософт".
3 положення Положення про міський огляд-конкурс «Кращий сайт ДНЗ".
Інструкції
1 контрольні завдання  Завдання контрольної практичної роботи для вчителів  щодо проведення в ЗНЗ процедури сертифікації  «100% володіння ІКТ на базовому рівні».
2 критерії оцінювання  Лист оцінки рівня володіння ІКТ педагогами на базовому.