22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Положення, інструкції

На даній сторінці розміщено інформацію про умови проведення різноманітних міських  методичних заходів, про регламентування роботи складових інформаційного освітнього простору в навчальних закладах   м. Енергодара.

У розділі  можна знайти:  положення, інструкції  щодо проведення (конкурсів, фестивалів), щодо організації  роботи  складових інформаційного освітнього простору навчального закладу, які розроблено НМЦ; здійснити переходи  на документи обласного та всеукраїнського рівнів.

Інформація розрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, НМР, ВР, вихователів-методистів, керівників ММО, вчителів.

№ п/п Форма Назва документу Для перегляду
Положення щодо організації  методичної діяльності
1 положення Положення про районний (міський) методичний кабінет (центр).
2 положення Положення про науково-методичну раду Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.
3 положення Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності (затверджено наказом МОН України від 07.11.2000 року № 522).
Положення щодо функціонування інформаційного освітнього простору навчального закладу
1 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про електронний класний журнал.

2 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про шкільний сайт.

3 рекомендації

Рекомендації щодо створення  положення про шкільну локальну мережу.

4 рекомендації

Рекомендації щодо створення  положення шкільної інформаційної служби в ЗНЗ.

5 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про шкільний мультимедійний кабінет.

Положення щодо організації та проведення конкурсів
1 положення

Положення обласного конкурсу навчальних проектів за програмою «Intel® Навчання для майбутнього».

2 положення Положення про Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій "Екософт".
3 положення Положення про міський огляд-конкурс «Кращий сайт ДНЗ".
Інструкції
1 контрольні завдання  Завдання контрольної практичної роботи для вчителів  щодо проведення в ЗНЗ процедури сертифікації  «100% володіння ІКТ на базовому рівні».
2 критерії оцінювання  Лист оцінки рівня володіння ІКТ педагогами на базовому.