19 лист. 2019
Літературно-музична світлиця «Запоріжжя цвіте талантами»
19 листопада 2019 року, у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проведено літературно-музичну світлицю «Запоріжжя цвіте талантами».

19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

Положення, інструкції

На даній сторінці розміщено інформацію про умови проведення різноманітних міських  методичних заходів, про регламентування роботи складових інформаційного освітнього простору в навчальних закладах   м. Енергодара.

У розділі  можна знайти:  положення, інструкції  щодо проведення (конкурсів, фестивалів), щодо організації  роботи  складових інформаційного освітнього простору навчального закладу, які розроблено НМЦ; здійснити переходи  на документи обласного та всеукраїнського рівнів.

Інформація розрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, НМР, ВР, вихователів-методистів, керівників ММО, вчителів.

№ п/п Форма Назва документу Для перегляду
Положення щодо організації  методичної діяльності
1 положення Положення про районний (міський) методичний кабінет (центр).
2 положення Положення про науково-методичну раду Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.
3 положення Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності (затверджено наказом МОН України від 07.11.2000 року № 522).
Положення щодо функціонування інформаційного освітнього простору навчального закладу
1 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про електронний класний журнал.

2 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про шкільний сайт.

3 рекомендації

Рекомендації щодо створення  положення про шкільну локальну мережу.

4 рекомендації

Рекомендації щодо створення  положення шкільної інформаційної служби в ЗНЗ.

5 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про шкільний мультимедійний кабінет.

Положення щодо організації та проведення конкурсів
1 положення

Положення обласного конкурсу навчальних проектів за програмою «Intel® Навчання для майбутнього».

2 положення Положення про Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій "Екософт".
3 положення Положення про міський огляд-конкурс «Кращий сайт ДНЗ".
Інструкції
1 контрольні завдання  Завдання контрольної практичної роботи для вчителів  щодо проведення в ЗНЗ процедури сертифікації  «100% володіння ІКТ на базовому рівні».
2 критерії оцінювання  Лист оцінки рівня володіння ІКТ педагогами на базовому.