19 лист. 2018
Фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2019»
17 листопада 2018 року в спортивному комплексі Запорізького національного університету відбувся обласний фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2019» на Кубок ректора Запорізького національного університету.

Акція «Ні - насиллю!»
16.11.2018р. до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (18.11.2018) в закладах освіти міста проведена акція «Ні - насиллю!»

19 лист. 2018
Акція «Я відкритий до тебе»
З 12.11. по 16.11.2018 р. в закладах освіти міста пройшла акція «Я відкритий до тебе», присвячена дню толерантності.

16 лист. 2018
Педагогічна вітальня
15 листопада 2018 р. на базі ЕЗОШ №2 відбулася педагогічна вітальня "Мій урок - територія навичок 21 ст.".

16 лист. 2018
ІІ заняття Школи керівника ММО початкової ланки освіти
15.11.2018 на базі Науково-методичного центру проведено ІІ заняття Школи керівника ММО на тему «Ігрове моделювання. Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок» (LEGO)».

15 лист. 2018
Засідання ММО вихователів середніх груп
15 листопада 2018 року на базі ДНЗ №5 відбулося засідання ММО вихователів середніх груп з теми «Спілкування з однолітками - умова формування громадських якостей особистості дитини».

Положення, інструкції

На даній сторінці розміщено інформацію про умови проведення різноманітних міських  методичних заходів, про регламентування роботи складових інформаційного освітнього простору в навчальних закладах   м. Енергодара.

У розділі  можна знайти:  положення, інструкції  щодо проведення (конкурсів, фестивалів), щодо організації  роботи  складових інформаційного освітнього простору навчального закладу, які розроблено НМЦ; здійснити переходи  на документи обласного та всеукраїнського рівнів.

Інформація розрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, НМР, ВР, вихователів-методистів, керівників ММО, вчителів.

№ п/п Форма Назва документу Для перегляду
Положення щодо організації  методичної діяльності
1 положення Положення про районний (міський) методичний кабінет (центр).
2 положення Положення про науково-методичну раду Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.
3 положення Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності (затверджено наказом МОН України від 07.11.2000 року № 522).
Положення щодо функціонування інформаційного освітнього простору навчального закладу
1 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про електронний класний журнал.

2 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про шкільний сайт.

3 рекомендації

Рекомендації щодо створення  положення про шкільну локальну мережу.

4 рекомендації

Рекомендації щодо створення  положення шкільної інформаційної служби в ЗНЗ.

5 рекомендації

Рекомендації щодо створення положення про шкільний мультимедійний кабінет.

Положення щодо організації та проведення конкурсів
1 положення

Положення обласного конкурсу навчальних проектів за програмою «Intel® Навчання для майбутнього».

2 положення Положення про Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій "Екософт".
3 положення Положення про міський огляд-конкурс «Кращий сайт ДНЗ".
Інструкції
1 контрольні завдання  Завдання контрольної практичної роботи для вчителів  щодо проведення в ЗНЗ процедури сертифікації  «100% володіння ІКТ на базовому рівні».
2 критерії оцінювання  Лист оцінки рівня володіння ІКТ педагогами на базовому.