Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
18 вересня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Моделювання та розбір ситуацій з практики роботи».

Естафета психологічних здивувань.
18 вересня соціальні педагоги закладів освіти міста зібрались у Науково-методичному центрі для участі в естафеті психологічних здивувань з теми «Використання інтерактивних форм і методів у роботі соціального педагога», яку організував і провів сектор соціально-психологічної роботи.

19 жовт. 2018
Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

18 жовт. 2018
Семінар-практикум для вихователів молодших груп ЗДО
14 жовтня 2018 року для вихователів молодших груп ЗДО проведено семінар-практикум з теми “Інтеграція в дошкільній освіті” в розрізі роботи ММО вихователів молодших груп.

18 жовт. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи
18 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

18 жовт. 2018
Міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
17 жовтня 2018 року на базі ЕНВК №5 було проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

Профільне навчання

Сторінка профільне навчання містить інформацію з питань методичного забезпечення профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів.

На даній сторінці знаходиться інтерактивна освітня online карта, яка пов'язана із сторінками "Профільне навчання"  в навчальних закладах міста. Крім цього, сторінка містить  документи нормативно-правової бази, які регулюють профІльну освіту,  методичні рекомендації.

Інформація розрахована на всі категорії педагогічних працівників, які працюють в профільній школі та класах з поглибленим вивченням предметів

Напрями профілізації
       - Суспільно-гуманітарний        - Природничо-математичний

- Технологічний
       - Художньо-естетичний

Назва профілю Навчальні заклади
Природничо-математичний
Екологічний ЕБГ "Гармонія"
Математичний Енергодарський БЛ
Фізико-математичний Енергодарський НВК №5
Хіміко-технологічний Енергодарський НВК №1
Суспільно-гуманітарний
Іноземної філології

ЕБГ "Гармонія"
Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарська ЗОШ №7
Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ №9
Енергодарський НВК №1

Української філології ЕБГ "Гармонія"
Енергодарська ЗОШ № 2
Історичний Енергодарський НВК №5
Економічний Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарський БЛ
Технологічний
Інформаційно-технологічний Енергодарський БЛ
Технологічний Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарська ЗОШ №4
Енергодарська ЗОШ №7
Енергодарський НВК "ЗНЗ-МНВК"

Назва матеріалів

Для перегляду

3 вебінар Ефективність внутрішньошкольного контролю в профільній школі

карта

Освітня оn-line карта м. Енергодара з профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів.

1 інформація

Статистична інформація щодо наповнення сторінок з профільного навчання на сайтах навчальних закладів міста Енергодара (періодично оновлюється)

Архів 2015-2016 н.р.