16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Профільне навчання

Сторінка профільне навчання містить інформацію з питань методичного забезпечення профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів.

На даній сторінці знаходиться інтерактивна освітня online карта, яка пов'язана із сторінками "Профільне навчання"  в навчальних закладах міста. Крім цього, сторінка містить  документи нормативно-правової бази, які регулюють профІльну освіту,  методичні рекомендації.

Інформація розрахована на всі категорії педагогічних працівників, які працюють в профільній школі та класах з поглибленим вивченням предметів

Напрями профілізації
       - Суспільно-гуманітарний        - Природничо-математичний

- Технологічний
       - Художньо-естетичний

Назва профілю Навчальні заклади
Природничо-математичний
Екологічний ЕБГ "Гармонія"
Математичний Енергодарський БЛ
Фізико-математичний Енергодарський НВК №5
Хіміко-технологічний Енергодарський НВК №1
Суспільно-гуманітарний
Іноземної філології

ЕБГ "Гармонія"
Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарська ЗОШ №7
Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ №9
Енергодарський НВК №1

Української філології ЕБГ "Гармонія"
Енергодарська ЗОШ № 2
Історичний Енергодарський НВК №5
Економічний Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарський БЛ
Технологічний
Інформаційно-технологічний Енергодарський БЛ
Технологічний Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарська ЗОШ №4
Енергодарська ЗОШ №7
Енергодарський НВК "ЗНЗ-МНВК"

Назва матеріалів

Для перегляду

3 вебінар Ефективність внутрішньошкольного контролю в профільній школі

карта

Освітня оn-line карта м. Енергодара з профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів.

1 інформація

Статистична інформація щодо наповнення сторінок з профільного навчання на сайтах навчальних закладів міста Енергодара (періодично оновлюється)

Архів 2015-2016 н.р.