19 лист. 2019
Літературно-музична світлиця «Запоріжжя цвіте талантами»
19 листопада 2019 року, у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проведено літературно-музичну світлицю «Запоріжжя цвіте талантами».

19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

Профільне навчання

Сторінка профільне навчання містить інформацію з питань методичного забезпечення профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів.

На даній сторінці знаходиться інтерактивна освітня online карта, яка пов'язана із сторінками "Профільне навчання"  в навчальних закладах міста. Крім цього, сторінка містить  документи нормативно-правової бази, які регулюють профІльну освіту,  методичні рекомендації.

Інформація розрахована на всі категорії педагогічних працівників, які працюють в профільній школі та класах з поглибленим вивченням предметів

Напрями профілізації
       - Суспільно-гуманітарний        - Природничо-математичний

- Технологічний
       - Художньо-естетичний

Назва профілю Навчальні заклади
Природничо-математичний
Екологічний ЕБГ "Гармонія"
Математичний Енергодарський БЛ
Фізико-математичний Енергодарський НВК №5
Хіміко-технологічний Енергодарський НВК №1
Суспільно-гуманітарний
Іноземної філології

ЕБГ "Гармонія"
Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарська ЗОШ №7
Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ №9
Енергодарський НВК №1

Української філології ЕБГ "Гармонія"
Енергодарська ЗОШ № 2
Історичний Енергодарський НВК №5
Економічний Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарський БЛ
Технологічний
Інформаційно-технологічний Енергодарський БЛ
Технологічний Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарська ЗОШ №4
Енергодарська ЗОШ №7
Енергодарський НВК "ЗНЗ-МНВК"

Назва матеріалів

Для перегляду

3 вебінар Ефективність внутрішньошкольного контролю в профільній школі

карта

Освітня оn-line карта м. Енергодара з профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів.

1 інформація

Статистична інформація щодо наповнення сторінок з профільного навчання на сайтах навчальних закладів міста Енергодара (періодично оновлюється)

Архів 2015-2016 н.р.