14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Профільне навчання

Сторінка профільне навчання містить інформацію з питань методичного забезпечення профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів.

На даній сторінці знаходиться інтерактивна освітня online карта, яка пов'язана із сторінками "Профільне навчання"  в навчальних закладах міста. Крім цього, сторінка містить  документи нормативно-правової бази, які регулюють профІльну освіту,  методичні рекомендації.

Інформація розрахована на всі категорії педагогічних працівників, які працюють в профільній школі та класах з поглибленим вивченням предметів

Напрями профілізації
       - Суспільно-гуманітарний        - Природничо-математичний

- Технологічний
       - Художньо-естетичний

Назва профілю Навчальні заклади
Природничо-математичний
Екологічний ЕБГ "Гармонія"
Математичний Енергодарський БЛ
Фізико-математичний Енергодарський НВК №5
Хіміко-технологічний Енергодарський НВК №1
Суспільно-гуманітарний
Іноземної філології

ЕБГ "Гармонія"
Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарська ЗОШ №7
Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ №9
Енергодарський НВК №1

Української філології ЕБГ "Гармонія"
Енергодарська ЗОШ № 2
Історичний Енергодарський НВК №5
Економічний Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарський БЛ
Технологічний
Інформаційно-технологічний Енергодарський БЛ
Технологічний Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарська ЗОШ №4
Енергодарська ЗОШ №7
Енергодарський НВК "ЗНЗ-МНВК"

Назва матеріалів

Для перегляду

3 вебінар Ефективність внутрішньошкольного контролю в профільній школі

карта

Освітня оn-line карта м. Енергодара з профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів.

1 інформація

Статистична інформація щодо наповнення сторінок з профільного навчання на сайтах навчальних закладів міста Енергодара (періодично оновлюється)

Архів 2015-2016 н.р.