23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Профільне навчання

Сторінка профільне навчання містить інформацію з питань методичного забезпечення профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів.

На даній сторінці знаходиться інтерактивна освітня online карта, яка пов'язана із сторінками "Профільне навчання"  в навчальних закладах міста. Крім цього, сторінка містить  документи нормативно-правової бази, які регулюють профІльну освіту,  методичні рекомендації.

Інформація розрахована на всі категорії педагогічних працівників, які працюють в профільній школі та класах з поглибленим вивченням предметів

Напрями профілізації
       - Суспільно-гуманітарний        - Природничо-математичний

- Технологічний
       - Художньо-естетичний

Назва профілю Навчальні заклади
Природничо-математичний
Екологічний ЕБГ "Гармонія"
Математичний Енергодарський БЛ
Фізико-математичний Енергодарський НВК №5
Хіміко-технологічний Енергодарський НВК №1
Суспільно-гуманітарний
Іноземної філології

ЕБГ "Гармонія"
Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарська ЗОШ №7
Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ №9
Енергодарський НВК №1

Української філології ЕБГ "Гармонія"
Енергодарська ЗОШ № 2
Історичний Енергодарський НВК №5
Економічний Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарський БЛ
Технологічний
Інформаційно-технологічний Енергодарський БЛ
Технологічний Енергодарська ЗОШ № 2
Енергодарська ЗОШ №4
Енергодарська ЗОШ №7
Енергодарський НВК "ЗНЗ-МНВК"

Назва матеріалів

Для перегляду

3 вебінар Ефективність внутрішньошкольного контролю в профільній школі

карта

Освітня оn-line карта м. Енергодара з профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів.

1 інформація

Статистична інформація щодо наповнення сторінок з профільного навчання на сайтах навчальних закладів міста Енергодара (періодично оновлюється)

Архів 2015-2016 н.р.