16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Робота з обдарованими

Сторінка «Робота з обдарованими» вміщує інформацію з питань методичного забезпечення проведення та участі у предметних олімпіадах  різного рівня учнів ЗНЗ м. Енергодара.

У даному розділі можна знайти накази управління освіти Енергодарської міської ради про проведення та участь у Всеукраїнських, міжрегіональних та обласних предметних олімпіадах, методичні рекомендації щодо проведення  шкільного та міського етапів предметних олімпіад.

Надається інформація про підсумки участі в обласному етапі Всеукраїнських, міжрегіональних та обласних предметних олімпіад, в якій викладено дані про переможців та  результативність виступів ЗНЗ.

Інформація розрахована на заступників директорів з НВР, що опікуються питаннями роботи з обдарованими учнями,  керівників ММО та ШМО  вчителів - предметників.

№

Назва  матеріалів

Для перегляду

2017-2018 н.р.
3 наказ Наказ управління освіти від 21.12.2017 No328 "Про підсумки проведення ІІ (міського) етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018н.р."
2 наказ Наказ управління освіти від 30.10.2017 No275 "Про проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році та підготовку до участі у ІІІ етапі"
1 наказ Наказ управління освіти від 27.10.2017 No274 "Про підсумки проведення І етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і підготовку до ІІ етапу у 2017-2018 н.р."
Результати участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів у ІІІ(обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад

Інтелектуальні конкурси для учнів.

Архів 2014-2015 н.р.
Архів 2015-2016 н.р.