Семінари для соціальних педагогів

Естафета педагогічних здивувань для соціальних педагогів ЗДО, ЗЗСО

Павленко Т.М.
1

Таймменеджмент у діяльності соціального педагога

Павленко Т.М.
2017-2018 н.р.
5 Семінар-практикум для соціальних педагогів «Використання інноваційних технологій з метою формування в учнів здоров’язберігаючих компетенцій» Андрущенко О.О

4

Практикум для соціальних педагогів ЗЗСО  «Профілактика суїцидальної поведінки серед учнівської молоді».

3

Психолого-педагогічний семінар для соціальних педагогів  «Організація та здійснення профілактичної роботи в закладах освіти в конфліктний та постконфліктний період в Україні».

Андрущенко О.О
2 Ділова гра для соціальних педагогів «Імідж сучасного соціального педагога закладу освіти» Андрущенко О.О
1

Тренінг для соціальних педагогів ДНЗ, ЗНЗ з теми: «Протидія булінгу в дитячому середовищі».

2016-2017 н.р.
7 Психолого-педагогічний  семінар для соціальних педагогів ДНЗ, ЗНЗ з теми:"Булінг у школі: причини, наслідки, допомога" Андрущенко О.О

6 Ділова гра для соціальних педагогівДНЗ,ЗНЗ "Педагог- чи актор?" Андрущенко О.О
5