Творчі групи

т/г

Ресурс

2019-2020 н.р.
1 Творча група вчителів фізичної культури  з теми «Діяльнісний підхід у навчально-виховному процесі як складова моделі формування нового педагогічного мислення педагогів» Цемко С.А., директор НМЦ, Мостенська І.В., вчитель фізичної культури ЕНВК №5
2 Творча група вихователів ЗДО з теми «Формування предметно-практичної компетенції дітей перешкільного віку у процесі трудового виховання» Середа Т.І., методист НМЦ
Огурцова М.В., вихователь ДНЗ №5

3 Творча група учителів англійської мови «Електронний контент у викладанні англійської мови: практичний аспект» Глінська Т.В., методист НМЦ
Вовк О.В., вчитель англійської мови ЕЗОШ №7

4 Творча група вчителів мистецтва  з теми: «Використання ігрових технологій на уроках предметів художньо-естетичного циклу»

Терпімова В.М., методист НМЦ

Калугіна Н.В., вчитель музичного мистецтва ЕНВК "ДНЗ-ЗНЗ" №9

5 Творча група вчителів Захисту Вітчизни                         «Створення   дидактично-методичного контенту  з предмету «Захист Вітчизни»

Романюк Л.В., методист НМЦ

Голованов Ю.В.,   вчитель  предмету «Захист Вітчизни» ЕЗОШ №4

6

Творча група практичних психологів ЗЗСО «Психологічні аспекти взаємодії адміністрації і практичного психолога в роботі з батьками»

Котляревська О.О., прктичний психолог ЕНВК №5

7 Творча група практичних психологів ЗЗСО-ЗДО «Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, їх батьками та
педагогами»

Криворучко С.Р.,

практичний психолог ДНЗ» №12

8

Творча група практичних психологів ЗДО з теми: «Психологічна допомога педагогам ДНЗ в організації роботи з сім’єю»

Цепецауєр О.П., практичний психолог ДНЗ №16

Архів 2018-2019 н.р.