16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Сертифікація та самоосвіта педагогів

На даній сторінці розміщуються електронні бази навчених педагогів міста в галузі ІКТ ( Основи ІКТ “Партнерство у навчанні”, Intel “Навчання для майбутнього” , “Сервіси ВЕБ 2.0 в педагогічній діяльності”), бази сертифікатів слухачів дистанційних курсів та семінарів ВУ “Інноватика та інновації”.

Також на сторінці розміщено Google-таблиці навчальних закладів міста, де накопичуватиметься інформація про самоосвіту педагогів у міжатестаційний період. Характер інформації: сертифікати/посвідки про навчання на дистанційних курсах, тренінгах, семінарах-практикумах, участь у конференціях, майстер-класах тощо.

Інформація разрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, вихователів-методистів, керівників ММО.

№

Назва  матеріалів

Для перегляду

база База педагогів навчених за програмою Основи ІКТ “Партнерство у навчанні”

2 база

База педагогів навчених за програмою Intel “Навчання для майбутнього”

база

База педагогів навчених за програмою “Сервіси ВЕБ 2.0 в педагогічній діяльності”

4 база

База сертифікатів слухачів дистанційних курсів та семінарів віртуального університету “Інноватика та інновації”

5 база

Участь педагогів м. Енергодара в обласних/всеукраїнських  конкурсах, ініційованих ЗапоВікі.

Самоосвіта педагогів у міжатестаційний період

1 база

Енергодарський НВК №1

2 база Енергодарська ЗОШ № 2