31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Сертифікація та самоосвіта педагогів

На даній сторінці розміщуються електронні бази навчених педагогів міста в галузі ІКТ ( Основи ІКТ “Партнерство у навчанні”, Intel “Навчання для майбутнього” , “Сервіси ВЕБ 2.0 в педагогічній діяльності”), бази сертифікатів слухачів дистанційних курсів та семінарів ВУ “Освіта педагога”.

Також на сторінці розміщено Google-таблиці навчальних закладів міста, де накопичуватиметься інформація про самоосвіту педагогів у міжатестаційний період. Характер інформації: сертифікати/посвідки про навчання на дистанційних курсах, тренінгах, семінарах-практикумах, участь у конференціях, майстер-класах тощо.
      Інформація разрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, вихователів-методистів, керівників ММО.
- заклади освіти, у яких формування баз щодо самоосвіти  здійснюється безпесоредньо педагогами

№

Назва  матеріалів

Для перегляду

база База педагогів навчених за програмою Основи ІКТ “Партнерство у навчанні”

2 база

База педагогів навчених за програмою Intel “Навчання для майбутнього”

база

База педагогів навчених за програмою “Сервіси ВЕБ 2.0 в педагогічній діяльності”

4 база

База сертифікатів слухачів дистанційних курсів та семінарів віртуального університету “Освіта педагога”

5 база

Участь педагогів м. Енергодара в обласних/всеукраїнських  конкурсах, ініційованих ЗапоВікі.

Самоосвіта педагогів у міжатестаційний період

1 база

Енергодарський НВК №1

2 база Енергодарська ЗОШ № 2