19 лист. 2019
Літературно-музична світлиця «Запоріжжя цвіте талантами»
19 листопада 2019 року, у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проведено літературно-музичну світлицю «Запоріжжя цвіте талантами».

19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

Сертифікація та самоосвіта педагогів

На даній сторінці розміщуються електронні бази навчених педагогів міста в галузі ІКТ ( Основи ІКТ “Партнерство у навчанні”, Intel “Навчання для майбутнього” , “Сервіси ВЕБ 2.0 в педагогічній діяльності”), бази сертифікатів слухачів дистанційних курсів та семінарів ВУ “Інноватика та інновації”.

Також на сторінці розміщено Google-таблиці навчальних закладів міста, де накопичуватиметься інформація про самоосвіту педагогів у міжатестаційний період. Характер інформації: сертифікати/посвідки про навчання на дистанційних курсах, тренінгах, семінарах-практикумах, участь у конференціях, майстер-класах тощо.

Інформація разрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, вихователів-методистів, керівників ММО.

- заклади освіти, у яких формування баз щодо самоосвіти  здійснюється безпесоредньо педагогами

№

Назва  матеріалів

Для перегляду

база База педагогів навчених за програмою Основи ІКТ “Партнерство у навчанні”

2 база

База педагогів навчених за програмою Intel “Навчання для майбутнього”

база

База педагогів навчених за програмою “Сервіси ВЕБ 2.0 в педагогічній діяльності”

4 база

База сертифікатів слухачів дистанційних курсів та семінарів віртуального університету “Інноватика та інновації”

5 база

Участь педагогів м. Енергодара в обласних/всеукраїнських  конкурсах, ініційованих ЗапоВікі.

Самоосвіта педагогів у міжатестаційний період

1 база

Енергодарський НВК №1

2 база Енергодарська ЗОШ № 2