23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Сертифікація та самоосвіта педагогів

На даній сторінці розміщуються електронні бази навчених педагогів міста в галузі ІКТ ( Основи ІКТ “Партнерство у навчанні”, Intel “Навчання для майбутнього” , “Сервіси ВЕБ 2.0 в педагогічній діяльності”), бази сертифікатів слухачів дистанційних курсів та семінарів ВУ “Інноватика та інновації”.

Також на сторінці розміщено Google-таблиці навчальних закладів міста, де накопичуватиметься інформація про самоосвіту педагогів у міжатестаційний період. Характер інформації: сертифікати/посвідки про навчання на дистанційних курсах, тренінгах, семінарах-практикумах, участь у конференціях, майстер-класах тощо.

Інформація разрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, вихователів-методистів, керівників ММО.

- заклади освіти, у яких формування баз щодо самоосвіти  здійснюється безпесоредньо педагогами

№

Назва  матеріалів

Для перегляду

база База педагогів навчених за програмою Основи ІКТ “Партнерство у навчанні”

2 база

База педагогів навчених за програмою Intel “Навчання для майбутнього”

база

База педагогів навчених за програмою “Сервіси ВЕБ 2.0 в педагогічній діяльності”

4 база

База сертифікатів слухачів дистанційних курсів та семінарів віртуального університету “Інноватика та інновації”

5 база

Участь педагогів м. Енергодара в обласних/всеукраїнських  конкурсах, ініційованих ЗапоВікі.

Самоосвіта педагогів у міжатестаційний період

1 база

Енергодарський НВК №1

2 база Енергодарська ЗОШ № 2