14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Сертифікація та самоосвіта педагогів

На даній сторінці розміщуються електронні бази навчених педагогів міста в галузі ІКТ ( Основи ІКТ “Партнерство у навчанні”, Intel “Навчання для майбутнього” , “Сервіси ВЕБ 2.0 в педагогічній діяльності”), бази сертифікатів слухачів дистанційних курсів та семінарів ВУ “Інноватика та інновації”.

Також на сторінці розміщено Google-таблиці навчальних закладів міста, де накопичуватиметься інформація про самоосвіту педагогів у міжатестаційний період. Характер інформації: сертифікати/посвідки про навчання на дистанційних курсах, тренінгах, семінарах-практикумах, участь у конференціях, майстер-класах тощо.

Інформація разрахована на керівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, заступників директорів з НВР, вихователів-методистів, керівників ММО.

- заклади освіти, у яких формування баз щодо самоосвіти  здійснюється безпесоредньо педагогами

№

Назва  матеріалів

Для перегляду

база База педагогів навчених за програмою Основи ІКТ “Партнерство у навчанні”

2 база

База педагогів навчених за програмою Intel “Навчання для майбутнього”

база

База педагогів навчених за програмою “Сервіси ВЕБ 2.0 в педагогічній діяльності”

4 база

База сертифікатів слухачів дистанційних курсів та семінарів віртуального університету “Інноватика та інновації”

5 база

Участь педагогів м. Енергодара в обласних/всеукраїнських  конкурсах, ініційованих ЗапоВікі.

Самоосвіта педагогів у міжатестаційний період

1 база

Енергодарський НВК №1

2 база Енергодарська ЗОШ № 2