Школа вихователя ГПД

2018-2019 н.р.

План роботи Школи вихователя ГПД

Заняття 1.

Коучинг-консалтинг з теми  Мета і головні компоненти Нової української школи. Онлайн-курс для вчителів початкової школи на сайті Ed-era. Стратегії розвитку критичного мислення.

Заняття 2.

Практика ранкових зустрічей. Освітнє середовище. Використання «лепбуку» в освітньому процесі. Створення тематичного лепбука: колективна діяльність вчителя, дітей, батьків (форма роботи «обернене навчання).

Заняття 3

Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку. Інтегроване навчання. «Шість цеглинок»: ігри для першачків НУШ.  Діяльнісний підхід. Щоденні 5, щоденні 3.

Заняття 4

Основні шляхи співпраці з батьками. Залучення батьків до освітнього процесу.

Заняття 5

Робота з картиною. Технологія «Входження в картину»

Заняття 6

Учнівські проекти: дослідження реальних проблем.  стратегію Inquiry-BasedLearning (планування навчання через дослідження за запитами учнів).

Заняття 7

Педагогічна мозаїка «Щоденні 5. Формування і розвиток навички читання»

Заняття 8

Методика “порушена послідовність”. Методика взаємних запитань.

Заняття 9

«Шукати, аналізувати, систематизувати. Секрети роботи вчителя з інформацією. Підсумок роботи Школи».