31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Школа вихователя ГПД

Назва методичного заходу Відповідальний Матеріали заходу

2018-2019 н.р.

План роботи Школи вихователя ГПД

Заняття 1.

Коучинг-консалтинг з теми  Мета і головні компоненти Нової української школи. Онлайн-курс для вчителів початкової школи на сайті Ed-era. Стратегії розвитку критичного мислення.

Заняття 2.

Практика ранкових зустрічей. Освітнє середовище. Використання «лепбуку» в освітньому процесі. Створення тематичного лепбука: колективна діяльність вчителя, дітей, батьків (форма роботи «обернене навчання).

Заняття 3

Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку. Інтегроване навчання. «Шість цеглинок»: ігри для першачків НУШ.  Діяльнісний підхід. Щоденні 5, щоденні 3.

Заняття 4

Основні шляхи співпраці з батьками. Залучення батьків до освітнього процесу.

Заняття 5

Робота з картиною. Технологія «Входження в картину»

Заняття 6

Учнівські проекти: дослідження реальних проблем.  стратегію Inquiry-BasedLearning (планування навчання через дослідження за запитами учнів).

Заняття 7

Педагогічна мозаїка «Щоденні 5. Формування і розвиток навички читання»

Заняття 8

Методика “порушена послідовність”. Методика взаємних запитань.

Заняття 9

«Шукати, аналізувати, систематизувати. Секрети роботи вчителя з інформацією. Підсумок роботи Школи».