14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

Обсерваторія психологічних ідей для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
13 грудня 2018 року сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів закладів освіти методичний захід – обсерваторію психологічних ідей з теми «Нестандартні технології корекційної роботи».

14 груд. 2018
Майстер-клас «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

14 груд. 2018
Андріївські вечорниці в Енергодарському багатопрофільному ліцеї
14 грудня 2018 року в ліцеї було весело і гамірно – в учнів 5-х класів відбулися Андріївські вечорниці.

13 груд. 2018
Заняття Школи молодого класного керівника
12 грудня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулося заняття Школи молодого класного керівника на тему: «Агресивна поведінка школярів».

13 груд. 2018
Профорієнтаційна квест-гра "Робітничий орієнтир"
12 грудня 2018 року на базі ЕНВК"ЗНЗ-МНВК"пройшла профорієнтаційна квест - гра "Робітничий орієнтир".

Психологічна служба

На сторінці сайту "Психологічна служба" розміщено  інформацію з питань забезпечення психологічного супроводу навчального-виховного процесу в навчальних закладах   м. Енергодара.

У даному розділі розміщено  матеріали  щодо основних напрямків діяльності спеціалістів психологічної служби та дані щодо кадрового складу .

Інформація адресована керівникам ЗДО, ЗЗСО, ЗПО, практичним психологам навчальних закладів, батькам, учням.

Веб-ресурс практичних психологів: "Натхнення"

№

Форми Назва матеріалів Для перегляду

Планування роботи

1 план
План роботи сектору соціально-психологічної роботи управління освіти Енергодарської міської ради Науково-методичного центру на 2018-2019 навчальний рік
2 перелік

Тематика методичних заходів для практичних психологів  ЗДО у 2018-2019 н.р.

3 перелік тематика методичних заходів для соціальних педагогів ЗЗСО у 2018-2019 н.р.
4 графік Графік проведення міських моніторингів соціально-психологічної тематики в ЗДО, ЗЗСО, ЗПО м. Енергодара у 2018-2019 н.р.

Кадровий склад

1 перелік Кадровий склад  психологічної служби системи освіти м. Енергодара.
Архів 2017-2018 н.р.
Архів 2016-2017 н.р.
Архів 2015-2016 н.р.
Архів 2014-2015 н.р.
Національна дитяча гаряча лінія та Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людми та гендерної дискримінації
Рекомендації щодо вдосконалення роботи   по профілактиці кібербулінгу у навчальних закладах.