16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Психологічна служба

На сторінці сайту "Психологічна служба" розміщено  інформацію з питань забезпечення психологічного супроводу навчального-виховного процесу в навчальних закладах   м. Енергодара.

У даному розділі розміщено  матеріали  щодо основних напрямків діяльності спеціалістів психологічної служби та дані щодо кадрового складу .

Інформація адресована керівникам ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ, практичним психологам навчальних закладів, батькам, учням.

Веб-ресурс практичних психологів: "Натхнення"

№

Форми Назва матеріалів Для перегляду

Планування роботи

1 план
План роботи сектору соціально-психологічної роботи управління освіти Енергодарської міської ради Науково-методичного центру на 2017-2018 навчальний рік
2 перелік

Тематика методичних заходів для практичних психологів  ДНЗ у 2017-2018 н.р.

3 перелік тематика методичних заходів для соціальних педагогів  ЗНЗ у 2017-2018 н.р.
4 графік Графік проведення міських моніторингів соціально-психологічної тематики в ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ м. Енергодара у 2017-2018 н.р.

Кадровий склад

1 перелік Кадровий склад  психологічної служби системи освіти м. Енергодара.
Архів 2016-2017 н.р.
Архів 2015-2016 н.р.
Архів 2014-2015 н.р.
Національна дитяча гаряча лінія та Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людми та гендерної дискримінації
Рекомендації щодо вдосконалення роботи   по профілактиці кібербулінгу у навчальних закладах.