23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Психологічна служба

На сторінці сайту "Психологічна служба" розміщено  інформацію з питань забезпечення психологічного супроводу навчального-виховного процесу в навчальних закладах   м. Енергодара.

У даному розділі розміщено  матеріали  щодо основних напрямків діяльності спеціалістів психологічної служби та дані щодо кадрового складу .

Інформація адресована керівникам ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ, практичним психологам навчальних закладів, батькам, учням.

Веб-ресурс практичних психологів: "Натхнення"

№

Форми Назва матеріалів Для перегляду

Планування роботи

1 план
План роботи сектору соціально-психологічної роботи управління освіти Енергодарської міської ради Науково-методичного центру на 2017-2018 навчальний рік
2 перелік

Тематика методичних заходів для практичних психологів  ДНЗ у 2017-2018 н.р.

3 перелік тематика методичних заходів для соціальних педагогів  ЗНЗ у 2017-2018 н.р.
4 графік Графік проведення міських моніторингів соціально-психологічної тематики в ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ м. Енергодара у 2017-2018 н.р.

Кадровий склад

1 перелік Кадровий склад  психологічної служби системи освіти м. Енергодара.
Архів 2016-2017 н.р.
Архів 2015-2016 н.р.
Архів 2014-2015 н.р.
Національна дитяча гаряча лінія та Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людми та гендерної дискримінації
Рекомендації щодо вдосконалення роботи   по профілактиці кібербулінгу у навчальних закладах.