18 лют. 2020
Вітаємо призерів обласних олімпіад!
15-16 лютого 2020 року пройшли обласні предметні олімпіади з української мови і літератури, фізики, правознавства, російської мови і літератури та інформаційних технологій.

17 лют. 2020
Засідання Школи молодих педагогів ЗДО
17.02.2020 Науково-методичним центром в рамках Школи молодих педагогів ЗДО проведено тренінг «Світ в об‘єктиві: прийоми фототерапії в роботі з дітьми дошкільного віку».

17 лют. 2020
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2020 року учні закладів освіти взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

14 лют. 2020
Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

14 лют. 2020
Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів
13 лютого сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО методичний захід – психолого-педагогічний семінар з теми «Шкільний булінг: причини, наслідки, шляхи подолання»

Марафон вчительських практик
13.02.2020 Науково-методичним центром на базі ЕБГ «Гармонія» продовжив роботу міський Марафон “Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України”. У заході взяли участь заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія», вчителі інформатики ЕНВк№1,ЕНВК№5, ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ№7, ЕНВК «ЗНЗ –МНВК».

Психологічна служба

На сторінці сайту "Психологічна служба" розміщено  інформацію з питань забезпечення психологічного та соціально-педагогічного супроводу освітнього процесу в навчальних закладах   м. Енергодара.

У даному розділі розміщено  матеріали  щодо основних напрямів діяльності спеціалістів психологічної служби та дані щодо кадрового складу.

Інформація адресована керівникам ЗДО, ЗЗСО, ЗПО, практичним психологам, соціальним педагогам навчальних закладів, батькам, учням.

Веб-ресурс спеціалістів психологічної служби: "Натхнення"

№

Форми Назва матеріалів Для перегляду

Планування роботи

1 план
План роботи сектору соціально-психологічної роботи управління освіти Енергодарської міської ради Науково-методичного центру на 2019-2020 навчальний рік
2 перелік

Тематика методичних заходів для практичних психологів  ЗДО у 2019-2020 н.р.

3 графік Графік проведення міських моніторингів соціально-психологічної тематики в ЗДО, ЗЗСО, ЗПО м. Енергодара у 2019-2020н.р.

Кадровий склад

1 перелік Кадровий склад  психологічної служби системи освіти м. Енергодара.
Архів 2018-2019 н.р.
Архів 2017-2018 н.р.
Архів 2016-2017 н.р.
Архів 2015-2016 н.р.
Архів 2014-2015 н.р.
Національна дитяча гаряча лінія та Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людми та гендерної дискримінації
Рекомендації щодо вдосконалення роботи   по профілактиці кібербулінгу у навчальних закладах.