19 лист. 2019
Літературно-музична світлиця «Запоріжжя цвіте талантами»
19 листопада 2019 року, у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проведено літературно-музичну світлицю «Запоріжжя цвіте талантами».

19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

Психологічна служба

На сторінці сайту "Психологічна служба" розміщено  інформацію з питань забезпечення психологічного та соціально-педагогічного супроводу освітнього процесу в навчальних закладах   м. Енергодара.

У даному розділі розміщено  матеріали  щодо основних напрямів діяльності спеціалістів психологічної служби та дані щодо кадрового складу.

Інформація адресована керівникам ЗДО, ЗЗСО, ЗПО, практичним психологам, соціальним педагогам навчальних закладів, батькам, учням.

Веб-ресурс спеціалістів психологічної служби: "Натхнення"

№

Форми Назва матеріалів Для перегляду

Планування роботи

1 план
План роботи сектору соціально-психологічної роботи управління освіти Енергодарської міської ради Науково-методичного центру на 2018-2019 навчальний рік
2 перелік

Тематика методичних заходів для практичних психологів  ЗДО у 2018-2019 н.р.

3 перелік тематика методичних заходів для соціальних педагогів ЗЗСО у 2018-2019 н.р.
4 графік Графік проведення міських моніторингів соціально-психологічної тематики в ЗДО, ЗЗСО, ЗПО м. Енергодара у 2018-2019 н.р.

Кадровий склад

1 перелік Кадровий склад  психологічної служби системи освіти м. Енергодара.
Архів 2017-2018 н.р.
Архів 2016-2017 н.р.
Архів 2015-2016 н.р.
Архів 2014-2015 н.р.
Національна дитяча гаряча лінія та Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людми та гендерної дискримінації
Рекомендації щодо вдосконалення роботи   по профілактиці кібербулінгу у навчальних закладах.