16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Виховна робота

На даній сторінці сайту  розміщено  інформацію з питань методичного забезпечення виховної системи закладів освіти міста Енергодара.

У даному розділі можна знайти моделі виховної роботи, методичні рекомендації, положення, матеріали семінарів,  план загальноміських заходів, аналітичні матеріали.

Інформація розрахована на заступників директорів з ВР, керівників ММО, класних керівників, педагогів-організаторів.

№ п/п Форми Назва матеріалів Для перегляду
1

Нормативно-правове забезпечення виховної роботи в навчальних закладах (закони України, цільові програми, накази МОН України, листи МОН України, розпорядження Кабінету Міністрів).

2   Національно-патріотичне виховання дітей та молоді
2017-2018 н.р.
  план План загальноміських заходів
3 рекомендації Методичні рекомендації щодо відзначення Дня захисника України
2 наказ Наказ УО від 19.09.2017 № 241 «Про впровадження у 2017-2018 н.р. міського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях»
1 рекомендації Методичні рекомендації щодо організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017-2018 н.р.

Архів 2015-2016