16 січ. 2019
Теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО
16.01.2019 року на базі ЕЗОШ№7 проведено теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО з теми: «Ділова гра як засіб активізації школярів у професійному самовизначенні».

16 січ. 2019
Методична мозаїка для педагогів закладів дошкільної освіти
15.01.2019 року Науково-методичним центром для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання «вихователь-методист» та кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» проведено методичну мозаїку з теми «Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку».

15 січ. 2019
Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії!
12 січня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якому брали участь троє учасників із ЗЗСО нашого міста.

14 січ. 2019
Фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2018»
Підведено підсумки обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2018», який тривав з 01.06.2018 по 10.12.2018 серед педагогічних працівників Запорізької області.

11 січ. 2019
Заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО
10 січня 2019 року на базі ДНЗ №15 відбулося друге заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти».

11 січ. 2019
Інструктивно-методична нарада заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
10 січня 2019 року в Науково-методичному центрі було проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, за участю директора ІРЦ Андрущенко О.О., методиста НМЦ Добревої А.І.

Виховна робота

На даній сторінці сайту  розміщено  інформацію з питань методичного забезпечення виховної системи закладів освіти міста Енергодара.

У даному розділі можна знайти моделі виховної роботи, методичні рекомендації, положення, матеріали семінарів,  план загальноміських заходів, аналітичні матеріали.

Інформація розрахована на заступників директорів з ВР, керівників ММО, класних керівників, педагогів-організаторів.

№ п/п Форми Назва матеріалів Для перегляду
1

Нормативно-правове забезпечення виховної роботи в навчальних закладах (закони України, цільові програми, накази МОН України, листи МОН України, розпорядження Кабінету Міністрів).

2   Національно-патріотичне виховання дітей та молоді
2017-2018 н.р.
  план План загальноміських заходів
3 рекомендації Методичні рекомендації щодо відзначення Дня захисника України
2 наказ Наказ УО від 19.09.2017 № 241 «Про впровадження у 2017-2018 н.р. міського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях»
1 рекомендації Методичні рекомендації щодо організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017-2018 н.р.

Архів 2015-2016