22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Виховна робота

На даній сторінці сайту  розміщено  інформацію з питань методичного забезпечення виховної системи закладів освіти міста Енергодара.

У даному розділі можна знайти моделі виховної роботи, методичні рекомендації, положення, матеріали семінарів,  план загальноміських заходів, аналітичні матеріали.

Інформація розрахована на заступників директорів з ВР, керівників ММО, класних керівників, педагогів-організаторів.

№ п/п Форми Назва матеріалів Для перегляду
1

Нормативно-правове забезпечення виховної роботи в навчальних закладах (закони України, цільові програми, накази МОН України, листи МОН України, розпорядження Кабінету Міністрів).

2   Національно-патріотичне виховання дітей та молоді
2017-2018 н.р.
  план План загальноміських заходів
3 рекомендації Методичні рекомендації щодо відзначення Дня захисника України
2 наказ Наказ УО від 19.09.2017 № 241 «Про впровадження у 2017-2018 н.р. міського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях»
1 рекомендації Методичні рекомендації щодо організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017-2018 н.р.

Архів 2015-2016