20 січ. 2020
Підсумки міського етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
15 січня 2020 року підведено підсумки міського етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивлюсь у твої зіниці…») у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

17 січ. 2020
Заняття школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО
16 січня на базі ДНЗ №3 для вихователів груп дітей молодшого дошкільного віку проведено заняття школи перспективного педагогічного досвіду з проблеми «Формування життєвих компетентностей дошкільників через метод проектів на території ДНЗ».

17 січ. 2020
Засідання міського методичного об’єднання спеціалістів психологічної служби ЗЗСО, ЗПО
16 січня в Науково-методичному центрі відбулось засідання міського методичного об’єднання практичних психологів ЗЗСО, ЗПО і соціальних педагогів ЗЗСО з теми «Взаємодія спеціалістів психологічної служби в роботі з дітьми особливої психологічної уваги», яке пройшло у формі методичного мосту.

17 січ. 2020
Коучинг-консалтинг для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової школи
16 січня 2020 року в Науково - методичному центрі відбувся коучинг-консалтинг для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової школи з теми «Навчальний поступ учнів через оновлену модель, яка ґрунтується на формувальному оцінюванні».

15 січ. 2020
Заняття інтерактивної Школи для вчителів 1-х класів ЗЗСО міста
14 січня 2020 року в Науково - методичному центрі відбулося засідання інтерактивної Школи для вчителів 1-х класів ЗЗСО міста з теми «Технологія конструювання інструментарію формувального оцінювання навчальних досягнень учнів 1-2 кл.» та «Впровадження нових технологій НУШ в освітній процес».

14 січ. 2020
Методичний супровід цифровізації освіти у 2020
13.01.2020 в Науково-методичному центрі відбулися методичні наради для заступників директорів ЗЗСО, ЗПО та вихователів-методистів ЗДО. У нараді взяли участь 29 осіб.

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Науково-методичний супровід інноваційної діяльності в умовах малого міста та сільської місцевості»

Назва  матеріалів

Для  перегляду