Семінари для завідувачів, вихователів-методистів ЗДО

№ з/п Назва семінару Відповідальні Для перегляду
2019-2020 н.р.
7 Міський конкурс театрального мистецтва дітей дошкільного віку Середа Т.І.
6 Модернізація управлінської діяльності в умовах освітніх змін Середа Т.І.
5 Методична олімпіада «Сучасні підходи до організації життєдіяльності дітей у закладах дошкільної освіти» для вихователів ЗДО, що атестуються на вищу категорію та присвоєння педагогічного звання "вихователь-методист» Середа Т.І.
4 Інструктивно-методична нарада для вихователів-методистів «Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації медико-педагогічного контролю на заняттях з фізкультури в закладах дошкільної освіти» Середа Т.І.
3 Методична нарада  "Інформаційно-методичне забезпечення процесів цифровізації в закладах освіти міста у 2020 році" Ласкова Н.О.
3 Інструктивно-методична нарада для вихователів-методистів «Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації медико-педагогічного контролю на заняттях з фізкультури в закладах дошкільної освіти» (перехід на блог) Середа Т.І.
2  Методичний діалог вихователів-методистів ЗДО та заступників директорів ЗЗСО, які опікуються початковою ланкою з теми «Забезпечення наступності змісту освіти між дошкільною та початковою ланкою в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа». Середа Т.І.
1 Методичний діалог з теми «Забезпечення наступності змісту освіти між дошкільною та початковою ланкою в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» Середа Т.І.
2018-2019 н.р.
3 Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)» Середа Т.І.
2 Семінар-тренінг для директорів, вихователів – методистів, вихователів ЗДО міста з теми: «Мнемотехніка: технологія ефективного засвоєння інформації в сучасній освіті» за участю Г.А.Чепурного, автора даної технології, президента громадської організації «Асоціація розвитку творчої особистості «Варто», д.п.н. РАЕ. Середа Т.І.
1 Тренінг для вихователів-методистів ЗДО з теми «Тьюторський супровід педагогів як важливий компонент навчання в умовах розвитку інформаційно-комунікаційних технологій» Середа Т.І.
2017-2018 н.р.
5

Теоретико-практичний семінар для директорів ЗДО міста «Мотиваційне управління як складова ефективного функціонування та розвитку закладу дошкільної освіти».

Середа Т.І.

4 Практикум. Застосування Classroom в управлінській діяльності ЗДО Ласкова Н.О
3 Семінар для вихователів - методистів та музкерівників «Готуємося до зимових свят та вивчаємо вплив фольклору на розвиток дітей»  за посиланням: Середа Т.І.
2 Методичний ярмарок "Сучасне інформаційне та навчальне середовище з ІКТ-компонентом у закладі дошкільної освіти”

Ласкова Н.О.

Середа Т.І.

1