23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) - це сукупність процедур з визначення рівня знань випускників для вступу до вищих навчальних закладів (ВНЗ) України

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до вищої освіти, урядом країни в серпні 2004 року відповідною постановою було запроваджено зовнішнє незалежне оцінювання. За підсумком декількох років апробації у 2008 році зовнішнє незалежне оцінювання змінило свій статус з експерименту на загальнодержавну процедуру й стало невід'ємною складовою освітньої системи держави.

Відповідно, у 2008 році було змінено й саму систему вступу до вищих навчальних закладів - відбір студентів почав здійснюватися виключно на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Абітурієнту щодо підготовки до ЗНО

Психологічні поради (Одеський РЦОЯО)

Онлайн-курси з підготовки до ЗНО на Prometheus:

Он-лайн уроки з історії України, української мови та літератури на каналі "Педпреса"

Освітній портал "Академія": підготовка до ЗНО (дистанційні курси)

Он-лайн-тестування

Совсун І. Освітні вимірювання в Україні. Дорожня карта (Київ, 2017)

ЗНО-2018

ПРЕДМЕТИ ЗНО

Шановні абітурієнти!

. Інформаційні матеріали допоможуть Вам зорієнтуватися при підготовці, систематизувати та підвищити рівень знань з відповідних предметів.

українська мова і література

історія України

біологія

географія

фізика

хімія

англійська мова

іспанська мова

німецька мова

французька мова

Методичні матеріали для підготовки

Джерело: http:http://dneprtest.dp.ua

Пам'ятка для учасників ЗНО-2018.

Алгоритм реєстрації учасників ЗНО 2018

Календар ЗНО-2018