19 лист. 2018
Фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2019»
17 листопада 2018 року в спортивному комплексі Запорізького національного університету відбувся обласний фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2019» на Кубок ректора Запорізького національного університету.

Акція «Ні - насиллю!»
16.11.2018р. до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (18.11.2018) в закладах освіти міста проведена акція «Ні - насиллю!»

19 лист. 2018
Акція «Я відкритий до тебе»
З 12.11. по 16.11.2018 р. в закладах освіти міста пройшла акція «Я відкритий до тебе», присвячена дню толерантності.

16 лист. 2018
Педагогічна вітальня
15 листопада 2018 р. на базі ЕЗОШ №2 відбулася педагогічна вітальня "Мій урок - територія навичок 21 ст.".

16 лист. 2018
ІІ заняття Школи керівника ММО початкової ланки освіти
15.11.2018 на базі Науково-методичного центру проведено ІІ заняття Школи керівника ММО на тему «Ігрове моделювання. Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок» (LEGO)».

15 лист. 2018
Засідання ММО вихователів середніх груп
15 листопада 2018 року на базі ДНЗ №5 відбулося засідання ММО вихователів середніх груп з теми «Спілкування з однолітками - умова формування громадських якостей особистості дитини».

ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) - це сукупність процедур з визначення рівня знань випускників для вступу до вищих навчальних закладів (ВНЗ) України

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до вищої освіти, урядом країни в серпні 2004 року відповідною постановою було запроваджено зовнішнє незалежне оцінювання. За підсумком декількох років апробації у 2008 році зовнішнє незалежне оцінювання змінило свій статус з експерименту на загальнодержавну процедуру й стало невід'ємною складовою освітньої системи держави.

Відповідно, у 2008 році було змінено й саму систему вступу до вищих навчальних закладів - відбір студентів почав здійснюватися виключно на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Абітурієнту щодо підготовки до ЗНО

Психологічні поради (Одеський РЦОЯО)

Онлайн-курси з підготовки до ЗНО на Prometheus:

Он-лайн уроки з історії України, української мови та літератури на каналі "Педпреса"

Освітній портал "Академія": підготовка до ЗНО (дистанційні курси)

Он-лайн-тестування

Совсун І. Освітні вимірювання в Україні. Дорожня карта (Київ, 2017)

ЗНО-2019

ЗНО-2018

ПРЕДМЕТИ ЗНО

Шановні абітурієнти!

. Інформаційні матеріали допоможуть Вам зорієнтуватися при підготовці, систематизувати та підвищити рівень знань з відповідних предметів.

українська мова і література

історія України

біологія

географія

фізика

хімія

англійська мова

іспанська мова

німецька мова

французька мова

Методичні матеріали для підготовки

Джерело: http:http://dneprtest.dp.ua

Пам'ятка для учасників ЗНО-2018.

Алгоритм реєстрації учасників ЗНО 2018

Календар ЗНО-2018