19 лист. 2019
Літературно-музична світлиця «Запоріжжя цвіте талантами»
19 листопада 2019 року, у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, проведено літературно-музичну світлицю «Запоріжжя цвіте талантами».

19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) - це сукупність процедур з визначення рівня знань випускників для вступу до вищих навчальних закладів (ВНЗ) України

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до вищої освіти, урядом країни в серпні 2004 року відповідною постановою було запроваджено зовнішнє незалежне оцінювання. За підсумком декількох років апробації у 2008 році зовнішнє незалежне оцінювання змінило свій статус з експерименту на загальнодержавну процедуру й стало невід'ємною складовою освітньої системи держави.

Відповідно, у 2008 році було змінено й саму систему вступу до вищих навчальних закладів - відбір студентів почав здійснюватися виключно на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Абітурієнту щодо підготовки до ЗНО

Психологічні поради (Одеський РЦОЯО)

Онлайн-курси з підготовки до ЗНО на Prometheus:

Он-лайн уроки з історії України, української мови та літератури на каналі "Педпреса"

Освітній портал "Академія": підготовка до ЗНО (дистанційні курси)

Он-лайн-тестування

ПРЕДМЕТИ ЗНО

Шановні абітурієнти!

. Інформаційні матеріали допоможуть Вам зорієнтуватися при підготовці, систематизувати та підвищити рівень знань з відповідних предметів.

har_2.png

ЗНО-2020

ЗНО-2019

ЗНО-2018

Пам'ятка для учасників ЗНО-2018.

Алгоритм реєстрації учасників ЗНО 2018

Календар ЗНО-2018