16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

12 січ. 2018
Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) - це сукупність процедур з визначення рівня знань випускників для вступу до вищих навчальних закладів (ВНЗ) України

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до вищої освіти, урядом країни в серпні 2004 року відповідною постановою було запроваджено зовнішнє незалежне оцінювання. За підсумком декількох років апробації у 2008 році зовнішнє незалежне оцінювання змінило свій статус з експерименту на загальнодержавну процедуру й стало невід'ємною складовою освітньої системи держави.

Відповідно, у 2008 році було змінено й саму систему вступу до вищих навчальних закладів - відбір студентів почав здійснюватися виключно на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Абітурієнту щодо підготовки до ЗНО

Психологічні поради (Одеський РЦОЯО)

Онлайн-курси з підготовки до ЗНО на Prometheus:

Он-лайн уроки з історії України, української мови та літератури на каналі "Педпреса"

Освітній портал "Академія": підготовка до ЗНО (дистанційні курси)

Он-лайн-тестування

Совсун І. Освітні вимірювання в Україні. Дорожня карта (Київ, 2017)

ЗНО-2018

ПРЕДМЕТИ ЗНО

Шановні абітурієнти!

. Інформаційні матеріали допоможуть Вам зорієнтуватися при підготовці, систематизувати та підвищити рівень знань з відповідних предметів.

українська мова і література

історія України