Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня відзначається Міжнародний день миру.

21 вер. 2018
Тренінг "Тимбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним коллективом"
20-21 вересня 2018 року відбувся дводенний тренінг «Тімбілдінг (командоутворення) в управлінні педагогічним колективом» для адміністрації закладів освіти міста Енергодара, який провела кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гревцева Є.О.

21 вер. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи
20 вересня 2018 року на базі Науково-методичного центру проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.

Засідання обласної творчої групи
20 вересня 2018 року на базі ДНЗ №13 відбулося засідання обласної творчої групи "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" для вихователів-методистів, вихователів, музичних керівників (керівник: Шульга Л.М., к.п.н. кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР).

20 вер. 2018
Школа перспективного педагогічного досвіду для вихователів передшкільного віку
19.09.2018 на базі ДНЗ №15 проведено засідання міської Школи ППД з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти»

20 вер. 2018
Теоретико-практичний семінар для наставників молодих педагогів
19.09.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено теоретико-практичний семінар для наставників вчителів-початківців з теми: «Основні питання методичного супроводу наставниками молодих та малодосвідчених педагогів»

ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) - це сукупність процедур з визначення рівня знань випускників для вступу до вищих навчальних закладів (ВНЗ) України

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до вищої освіти, урядом країни в серпні 2004 року відповідною постановою було запроваджено зовнішнє незалежне оцінювання. За підсумком декількох років апробації у 2008 році зовнішнє незалежне оцінювання змінило свій статус з експерименту на загальнодержавну процедуру й стало невід'ємною складовою освітньої системи держави.

Відповідно, у 2008 році було змінено й саму систему вступу до вищих навчальних закладів - відбір студентів почав здійснюватися виключно на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Абітурієнту щодо підготовки до ЗНО

Психологічні поради (Одеський РЦОЯО)

Онлайн-курси з підготовки до ЗНО на Prometheus:

Он-лайн уроки з історії України, української мови та літератури на каналі "Педпреса"

Освітній портал "Академія": підготовка до ЗНО (дистанційні курси)

Он-лайн-тестування

Совсун І. Освітні вимірювання в Україні. Дорожня карта (Київ, 2017)

ЗНО-2018

ПРЕДМЕТИ ЗНО

Шановні абітурієнти!

. Інформаційні матеріали допоможуть Вам зорієнтуватися при підготовці, систематизувати та підвищити рівень знань з відповідних предметів.

українська мова і література

історія України

біологія

географія

фізика

хімія

англійська мова

іспанська мова

німецька мова

французька мова

Методичні матеріали для підготовки

Джерело: http:http://dneprtest.dp.ua

Пам'ятка для учасників ЗНО-2018.

Алгоритм реєстрації учасників ЗНО 2018

Календар ЗНО-2018