Міський культурно-розважальний конкурс «Лицарський турнір»

4 бер. 2015
03 березня 2015 року Науково-методичним центром управління освіти на базі ЕЗОШ №2 проведено культурно-розважальний конкурс «Лицарський турнір». У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста.

Напередодні свята 8 Березня учні – лицарі змагались в таких конкурсах: представлення лицаря ( візитна картка), ерудит-турнір ( знання епохи лицарів та етикету), а також  показали свою силу, спритність, влучність,  вміння формувати букет квітів та дарувати його, висловлювати свої думки за допомогою жестів, танцювати  з  партнеркою. Учасники довели, що в сучасний час чоловік має бути лицарем.

Переможцями  міського культурно-розважального конкурсу  «Лицарський турнір» стали:

в номінації «Лицар великого розуму» - Караєв Микита, учень 10-А класу ЕЗОШ №2.

в номінації «Краще представлення лицаря» - Джунь Сергій, учень 11-А класу ЕЗОШ №7;

в номінації  «Лицар-галантний кавалер»- Лаврік Олексій, вихованець ЦДЮТ, учень 10-А класу ЕЗОШ №7;

в номінації «Лицар великої сили» - Барбуха Максим, вихованець КЮМ, учень 9-В класу ЕНВК №1;

в номінації «Лицар грації та пластики» - Петішин Олег, учень 10-А класу ЕБЛ.

Звання «Лицар-2015» виборов Караєв Микита,  учень 10-А класу ЕЗОШ №2.

Вітаємо лицарів  з перемогою!

Висловлюємо  вдячність педагогам та учням, які брали участь у  святі:

ЕЗОШ №2: Лицар – Караєв Микита, учень 10-А класу.

Група підтримки у складі: Омельченко Ольга, учениця 10-Б класу; Мариняк Юлія, учениця 18-Б класу; Байдін Микита, учень 10-В класу; Цуканов Владислав, учень 10-В класу; Бурикін Максим, учень 10-А класу, Руденко Вероніка, учениця 11-А класу, Сорока Данило, учень 9-А класу, Гордієнко Марія, учениця 9-А класу.

Керівник команди: Павлюк С.І., педагог-організатор.

ЕЗОШ №7: Лицар – Джунь Сергій, учень 11-А класу.

Група підтримки: Кучма Владислав, учень 11-А класу, Чикалова Катерина, учениця 11-А класу, Терентьєв Максим, учень 10-А класу, Волобоєва Тетяна, учениця     11-А класу, Московець Валерія, учениця  11-А класу, Степаненко Марія, учениця    11-А класу, Окатенко Микита , учень 7-Б класу, Малахова Наталія, учениця 7- А класу.

Керівники команди: Терпімова В.М., заступник директора з виховної роботи, Коваль Ю.Ю., педагог-організатор.

ЕБЛ: Лицар – Петішин Олег, учень 10-А класу.

Група підтримки: учні 10-А класу: Диниско В’ячеслав, Чекало Тетяна,  Стукало Дар’я, Малая Марія, Шишлакова Єлизавета, Сукач Ірина, Солонцова Дар’я, Коваль Анастасія, Чураєва Анна, Третяк Анна.

Керівник команди: Дем’яник О.Г., педагог-організатор.

ЦДЮТ: Лицар – Лаврік Олексій, вихованець ЦДЮТ, учень 11-Б класу ЕЗОШ №7;

Група підтримки:

Паукова Валентина, учениця 9-Б класу ЕЗОШ №2; Капля Юлія, учениця 7-В класу ЕНВК №1; Гуржий Євген, учень 7-В класу ЕНВК №1, Оганесян Карина, учениця 7-В класу ЕНВК №1; Кизимова Олена, учениця 6-В класу ЕНВК №1.

Керівник команди: Компанєєць А.О., культорганізатор.

КЮМ: Лицар – Барбуха Максим, вихованець КЮМ, учень 9-В класу ЕНВК №1.

Група підтримки:

Чернишова Юлія, учениця 9-А ЕБГ «Гармонія»; Шевель Антон, учень 9-А класу ЕЗОШ №2; Сабіров Марат, учень 11-Г класу ЕЗОШ №2; Горлач Андрій, учень 7-В класу ЕНВК №1; Суровцев Владислав, учень 10-А класу ЕНВК №1.

Керівник команди: Бакушкіна Л.С., культорганізатор.

Худенкова І.Г., методист НМЦ