27 трав. 2020
Дистанційне засідання ММО методистів ЗПО
26 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання ММО методистів-позашкільників.

26 трав. 2020
Підсумкове онлайн засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО
26 травня 2020 року проведено заключне онлайн-засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО, на якому підведено підсумки роботи педагогів за навчальний рік.

22 трав. 2020
Інструктивно-методична нарада бібліотекарів
21 травня проведено інструктивно-методичну нараду онлайн для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО міста «Підсумки проведення інвентаризації. Взаємообмін підручниками між ЗЗСО у 2020-2021 н.р.».

Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області

19 жовт. 2018
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

Гостями цього заходу були 27 бібліотекарів закладів освіти області та методист ЗОІППО Крижко Людмила Володимирівна. Привітала присутніх директор ЕЗОШ №7 Мисик Любов Георгіївна.

Майстер – клас провела завідувач бібліотеки ЕЗОШ №7 Немашкало Людмила Миколаївна – переможець обласної педагогічної виставки «Освіта Запорізького краю» в номінації «Бібліотеки в умовах суспільства знань та  реформ освіти», яка ознайомила з досвідом своєї  роботи щодо популяризації читання з використанням інноваційних, інтерактивних форм бібліотечної роботи.

Учасники  майстер – класу взяли активну участь в проведені заходу. Щиро дякували Немашкало Л.М. за надання надзвичайно корисних практичних порад щодо роботи бібліотекаря в сучасних умовах реформування  школи.

Холодуліна Н.І., методист НМЦ