2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області

19 жовт. 2018
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

Гостями цього заходу були 27 бібліотекарів закладів освіти області та методист ЗОІППО Крижко Людмила Володимирівна. Привітала присутніх директор ЕЗОШ №7 Мисик Любов Георгіївна.

Майстер – клас провела завідувач бібліотеки ЕЗОШ №7 Немашкало Людмила Миколаївна – переможець обласної педагогічної виставки «Освіта Запорізького краю» в номінації «Бібліотеки в умовах суспільства знань та  реформ освіти», яка ознайомила з досвідом своєї  роботи щодо популяризації читання з використанням інноваційних, інтерактивних форм бібліотечної роботи.

Учасники  майстер – класу взяли активну участь в проведені заходу. Щиро дякували Немашкало Л.М. за надання надзвичайно корисних практичних порад щодо роботи бібліотекаря в сучасних умовах реформування  школи.

Холодуліна Н.І., методист НМЦ