Засідання Школи молодого педагога ДНЗ

6 квіт. 2015
6 квітня 2015 року на базі ДНЗ №12 відбулося підсумкове засідання міської Школи молодого педагога з проблеми « Організація рухової діяльності дітей дошкільного віку».

Учасники школи переглянули фізкультурне заняття для дітей середньої групи, яке провела Пузанова О.О.- учасник Школи.

Під час аналізу відкритого перегляду, педагоги звернули увагу на  дозування вправ, кількість повторів, на те, як добре Олена Олександрівна володіє дитячим колективом, як багато використовує на занятті здоров’язбережувальні технології.

Керівник Школи Рогожина О.В. надала педагогам консультацію з теми «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми раннього віку (фізкультурні заняття і рухова діяльність на свіжому повітрі)».

Вихователі: Волошина О.Г., Омельченко С.В., Нетьосова Г.С. презентували конспекти занять з фізичної культури для дітей раннього віку. Інші учасники Школи поділилися з колегами своїми напрацюваннями, успіхами в роботі. Вони представили теки досягнень, презентації своєї роботи.

З вихователями було проведено вихідне тестування щодо оволодіння методикою з фізичної культури. За підсумками  роботи Школи, яка працювала протягом 2012-15 р.р., усім вихователям  вручено сертифікати про закінчення Школи молодого педагога.

Методист  НМЦ Середа Т.І.