Обласний семінар з науково–технічної творчості учнівської молоді «Розвиток творчої обдарованої особистості в умовах сучасного позашкільного закладу»

21 квіт. 2015
16 квітня 2015 року Науково-методичним центром управління освіти спільно з КЗ ЗОЦНТТУМ «Грані» ЗОР на базі Центру дитячої та юнацької творчості м. Енергодара проведено обласний семінар з науково–технічної творчості учнівської молоді «Розвиток творчої обдарованої особистості в умовах сучасного позашкільного закладу»

В семінарі взяли участь методисти позашкільних навчальних закладів, керівники гуртків технічної творчості, декоративно-ужиткового мистецтва з Бердянська, Токмака, Мелітополя, Василівки, Дніпрорудного, Кам’янки-Дніпровської, Михайлівки, Великої Білозерки.

Учасників привітали секретар ради,  виконувач повноважень міського голови С. Ф. Холод; керуючий справами виконавчого комітету В.В. Біряк; заступник директора з НМР КЗ ЗОЦНТТУМ «Грані» ЗОР О.В. Ревков; методист  Науково-методичного центру позашкільної освіти ЗОІППО Заруба С.П; директор Науково-методичного центру управління освіти Букреєва С.М.

В ході семінару начальник управління ЕМР Плахотна Т.О. представила досвід роботи міста Енергодара щодо розвитку творчої особистості дитини в позаурочному діяльнісному середовищі в умовах малого міста.

Директор ЦДЮТ Капля Л.В. розповіла про особливості створення умов для розвитку творчої обдарованої особистості в ЦДЮТ.

Для учасників семінару було організовано оглядову екскурсію по ЦДЮТ та  до краєзнавчого музею ЦДЮТ «Витоки».

Учасники семінару відвідали калейдоскоп занять ЦДЮТ: «Метелики - дизайн інтер'єру», керівник гуртка «Солоне тісто» Гулак В.Г., керівник гуртка «Вишивка стрічками» Радєва С.В. «Виготовлення крил до авторських моделей «Метелик», керівник студії "ТАІС" Мосунова Т.Г. «Конструювання вільнолітаючої моделі літака», керівник гуртка «Авіамоделювання» Степашко П.В.

Присутні набули практичних навичок на майстер-класах: «Маки», керівник гуртка «Фітодизайн» Федько А.П. «Рози з гофропаперу (букет з цукерок)», керівник гуртка "Пензлик" ЕНВК № 5 Верещагіна В.М.

В актовому залі було розгорнуто літературну виставку фахових видань «Розвиток творчої особистості в умовах позашкільного закладу».

По завершенні семінару проведено арт-мікс «Ми - творчі особистості» (за результатами проведених майстер-класів та занять, міні-виставка та показ моделей театру мод «ТАІС»).

Худенкова І.Г., методист НМЦ