2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

19 лист. 2019
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Педагоги й батьки отримали консультації з даного питання. Інформація висвітлена на блогах і в куточках для батьків. Виготовлено і розповсюджено просвітницькі буклети.   В доступній ігровій формі спеціалісти поспілкувалися з малюками.  Учні набули необхідних знань з відеолекторіїв, обговорили болючу тему за круглим столом, на годинах психолога.

Шишкова Є.І., методист НМЦ.